Rüyada otelde kalmak

HAN: Rüyada otel, motel gibi konaklama tesisleri görmek, geçici heveslere, zahmetten sonra rahata kavuşmaya, küskünlükten sonra barışıp iyi geçinmeye işarettir.
Rüyada bilinmeyen han görmek, yolculuğa işarettir.
Rüyada han değiştirdiğini görmek, bir yerden başka bir yere göçmeye işarettir.

Rüyada otelde kalmak dünyevi huzura erişmeye işarettir. Rüyada otelde tatil yapmak uzun süre konaklamak yeni işlerin müjdecisidir
Rüyada otel açmak veya otel sahibi olmak uzak bir yere yolculuğa işaret eder
HANCI: Rüyada hancı görmek, verdiği sözde durmamaya, zahmetten sonra rahata ve dargınlıktan sonra dostluğa, bir yere sığınmaya, yardım beklemeye işarettir.

Rüyada oda servisi görmek yeni dostluklara tabir edilir. Rüyada otelde yemek yemek var olan dostlukların devam edeceğine yorumlanır.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com