Eve Girerken Okunacak Dua

Eve Girerken Okunacak Dua Hakkında Bilgi

Eve girerken okunacak dua bir başka deyişle bir şükür duasıdır. Evden çıkarken okunacak duadan sonra dışarıda başınıza hiçbir şey gelmeden sağ salim eve dönüldüğü için eve girerken bu duayı okumak çok doğru olacaktır. Bu dua aynı zamanda evden çıkarken de okunacak olan duanın yerine okunabilir. Çünkü duanın genelinde hem evden çıkma hem de eve sağ salim dönmek için Allah’tan yardım istenir.

Elbette her işte Allah’ın adını anmak gerektiği gibi eve girerken ve evden çıkarken de Allah’ın adını anmak yerine olacaktır. İşte bu dua Allah’ın adını anmak için tam bir fırsat olacaktır. Sadece eve değil çalıştığınız iş yerine sabah girdiğinizde de bu duayı okuyabilirsiniz.

Eve Girerken Okunacak Duanın Okunuşu

Allahümme inni es’elüke hayrel mevleci ve hayre’l mahreci, bismillahi velecna ve ala’llahi rabbena tevekkelna

Eve Girerken Okunacak Duanın Arapça Yazılışı

Eve Girerken Okunacak Duanın Türkçe Anlamı

Allah’ım, Senden evime hayırla girip hayırla çıkmamı istiyorum. Allahın adıyla girer, Allahın adıyla çıkarız. Rabbimiz Allah’a tevekkül ederiz.

Eve Girerken Okunacak Dua Dinle

Sonuç: Eve Girerken Okunacak Dua

Eve Girerken Okunacak Dua hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Eve Girerken Okunacak Dua konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

1 yorum
  1. Elif İKİZ Yorumunda diyor ki;

    OKADAR COK GUNAHKARIMKI YINEDE GELDIM KAPINA YUZUM OLAMASADA.AMA YINDEDE BASIMA GELCEK AFETLERDEN SANA SIGINIRIM AFFINA SIGINIRIM NOLUR BENI HİDAYETE ERDIR RABBIM YALVARIYORUM.NOLURSUN BANA YARIDMCI OL ALLAHIM..BU ARADA OKUYANLAR BILIRLER PAZAR GUNKU DILEGIM OLMADI UZGUNUM HATTA YIKILDIM..AMA HER İŞTE BI HAYIR VARDIR..BUNU BILIYORUM AMA SADECE COK KOTULUKLEREN KAZALRDAN SANA SIGINIRIM

Yoruma kapalı.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com