Rüyada Yıldırım Düşmesi

Rüyada yıldırım düşmesi, talihsizliğe, yaşanacak büyük bir kazaya ve olaya tabir olunur. Rüyayı gören kişinin başına bela, her türlü uğursuzluk, ölüm ve hastalık geleceğine yorumlanır. Rüyada yıldırım düşmesi, düşen yerin kıtlığa ve kuraklığa uğrayacağına da işaret eder. Rüyada yıldırım düştükten sonra hiçbir hasar olmadıysa, rüya sahibinin kıl payı bir felaketten kurtulacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişi hakkında hakketmediği sözler ve dedikodular duyulacağına ve aile fertlerinden birinin zarar göreceğine de yorumlanır.

RÜYADA EVE YILDIRIM DÜŞMESİ

Rüyada eve yıldırım düşmesi, büyük sıkıntılar yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi kendi evine yıldırım düştüğünü görürse sıkıntılı günler yaşayacağına ve eşiyle arasında boşanmaya kadar tartışma ve kavga yaşayacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin kendi evine yıldırım düşmesi, ailesinden birinin vefat edeceğine ya da ölümcül bir hastalıkla pençeleşeceğine de yorumlanır. Rüyada eve yıldırım düşmesi asla hayra yorulmaz. Rüya sahibi için büyük bir kederin ve büyük acıların habercisi olarak tabir olunur.

RÜYADA YILDIRIM DÜŞMESİ SONUCU YANGIN GÖRMEK

Rüyada yıldırım düşmesi sonucu yangın görmek, üzücü bir haber demektir. Rüyayı gören kişinin çok üzücü bir şey duyacağının habercisidir. Birinin ölüm haberini duyacağına da işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında kötü haberler alacağına, varsa borçları yüzünden hapislik duruma geleceğine ve tüm mal varlığını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada yıldırım düştüğü için yangın çıkması hayra yorulmaz ve yapılan büyük yanlışlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah yolunda olmadığı, günahkâr bir hayat yaşadığı için kendisine verdiği zararlara da işarettir. Eğer rüya sahibi ölümcül bir hastalıkla uğraşıyorsa ya da ölümcül bir hastalığa yakalanıp kısa süre içinde vefat edeceğine de yorumlanır. Rüyada kendi evine düşen yıldırım sonucu yangın çıktığı görüldüyse aile fertlerinden birinin vefat edeceğine veya rüyayı gören kişinin hastalanacağına işarettir. Başka birinin evine yıldırım düşmesi sonucu yangın çıktığı görüldüyse, rüya sahibinin büyük olaylara ve sıkıntılara sebep olacak dedikoduların yayılacağına ve hanesine zarar geleceğine yorumlanır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Çağla PEKÖZ Yorumunda diyor ki;

    yarım saat geçti geçmedi nedensiz bir biçimde rüyamda penguen gördüm hızlıca notebookumu aradım birkaç aramadan sonra geldi cebbime farkındayım iananamadım bu kadar anlaşılır yazı diğer sitelerde yok ,

  2. Burcu CAN Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 45 gibi gece rüyamda lila renk gördüm uyanınca gördüğüm rüyanın ne anlama geldiğini görmek için site site gezmeye başladım güzel sayfanız çıkınca karşıma okudukça beğendim admin sağol salih dualar ederim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com