Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyada çay bardağı görmek, fesat kemgözlü kişilere, camdan ya da kapıdan gıybet dinleyen, kötü niyetli komşuların ya da akrabaların varlığına delalet eder. Rüya sahibini bu kötü gözlerin hep izlediğine, attığı her adımdan haberdar oldukları veya olacakları anlamına gelmektedir. Bu kişilerin rüya sahibini her türlü eleştiriye maruz bıraktıkları anlamına gelmektedir. Bu kişiler rüya sahibi iyi bir şey yap dahi, kötülemeye ya da kötü bir yol bulma arayışında olmaya delalet eder. Aynı zamanda bu kötü kişiler rüya sahibi hakkında, insanları kötü etkilemeyi amaçlamaktadır. Yani, kısaca, hayatın güzellikleri yerine, kötü taraflarını bulup çıkarmaya çalışan insanların varlığına delalet eder.

Rüyada Çay Bardağı Almak

Rüyada çay bardağı almak, rüya sahibinin yakınında bulunan kişilerle işbirliğine girmesine ya da iş ortaklığı haline girmesine delalet eder. Bu iş ortaklığı hayırlıdır. Çünkü, insanların güçlerini birleştirmesiyle başarıya yürüneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çay Bardağı Yıkamak

Rüyada çay bardağı yıkamak, rüya sahibinin başarısının daim olacağına ya da önüne çıkan engellerin tek tek yok edilmesi anlamına gelmektedir. Bu nedenle, rüya sahibi başarıya giden yolda büyük bir zaferle yürüyecek ve başarıları art arda gelecektir.

Rüyada Çay Bardağı Kırmak

Rüyada çay bardağı kırmak, iyi bir anlam taşımaktadır. Aslında inadın kırılması anlamını taşımaktadır. Bu nedenle rüya sahibinin daha ılımlı bir hale gelerek, bütün çizgilerini kaldırmasına delalet eder. Yani, rüya sahibinin gerçek hayatta asla kelimesini daha az kullanması ve daha esnek bir kişi haline gelmesi şeklinde tabir olunmaktadır.

Rüyada Çay Bardağının Çatlaması

Rüyada çay bardağının çatlaması, kötü bir anlama gelmektedir. Rüya sahibinin mutsuz ve başarısız olması anlamını taşımaktadır. Rüya sahibinin mutsuz ve başarısız olmasının sebebi kendisiden ziyade, etrafındaki kişilerdir.

Rüyada Çay Bardağından Su İçmek

Rüyada çay bardağından su içmek, rüya sahibinin çocuklarından yana yüzünün gülmesine hayırlı çocuklara delalet eder. Her kim rüyasında çay bardağından çay içtiğini görürse, rüya sahibi hiç tahmin etmediği çocuğundan yana mutlu olacak anlamı taşımaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz