Rüyada Dişlerin Düşmesi

Rüyada dişlerin düşmesi, iyiye işaret etmeyen rüyalardan birisidir. Rüyaya muhatap olan kişinin, çevresinden ya da yakınlarından kötü bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada ön taraftaki dişlerini düşmüş olarak gören kişinin birinci yakınlıktaki bir kimsenin; arka bölümdeki dişlerinin düştüğünü gören kişi de yakın akrabalarından birisinin ölüm haberini alacağına yorulur. Rüya tabircileri düş düşmesi durumunu genel olarak vefat ya da benzeri kötü haberlere işaret olarak görürler. Rüyayı gören kişi eğer kendi dişlerinin tamamen düştüğünü görüyorsa, bu durumda da aynı akıbetin kendisine geleceğine yani vefatının yaklaştığına yorulur.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada diş çektirmek, kişi rüyasında dişini çektiriyorsa eğer hayatında var olan sıkıntıları çevresindekilerin desteğiyle aşacağını ve rahata ereceğini işaret eder. Bunun yanında yaşanan maddi zorlukların da sona ereceğine ve kimseye borçlu kalmayacağına delalet eder. Kişi rüyasında ön tarafta bulunan dişlerini çektiriyorsa eğer, iş hayatında var olan engellerin kalkacağına ve yeni adımlar atacağına; arka taraftaki yani azı dişlerini çektiriyorsa eğer, hane içinde ve aile hayatında üstesinden gelinemeyen sorunların çözüleceğine ve huzurlu bir ortamın geleceğine yorulur. Genel anlamda hayırlı haberlere işaret olarak görülür rüyada diş çektirme durumu.

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyada çürük diş görmek, talihinin kapanarak işlerinin sıkıntıya gireceği ve sağlık problemleri yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında üst taraftaki dişlerinin çürük olduğunu gören bir kimse eşi ile problemler yaşar; alt bölümdeki dişlerinin çürük olduğunu gören bir kimse ise, iş hayatında bir takım sıkıntılarla karşılaşır ve sonucunda da maddi olarak zarara uğrar. Kişi bütün dişlerini çürümüş olarak görüyorsa eğer, diş düşmesinde olduğu gibi bir vefat haberi alacağına işarettir. Bunların yanında kişi çürümüş bir dişini çektiriyorsa eğer var olan problemlerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada Diş Sallanması Görmek

Rüyada diş sallanması görmek, aile içerisinde tartışmaların ve sıkıntıların yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Kişi üst dişlerinin sallandığını görüyorsa eğer, anne ve babasıyla problemlerinin olacağına işarettir. Ayrıca diş sallanması durumu kişinin kendisinde ya da yakınlarında bir takım sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi, kişinin uzun bir hayata sahip olacağına delalettir. Dökülen dişleri avucunda görüyorsa eğer, sağlığının her zaman iyi olacağına yorulur. Bu rüyayla ilgili yapılan bir başka yorum ise, haneye yeni bir üyenin geleceği ve bebek sahibi olunacağına işaret etmesidir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com