Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek, kötü niyetli kişilerin varlığına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında var olan nankör kişilere işaret eder. Kendisine her ne kadar iyi niyetli olarak gözükse de her fırsatta kötülük ve haksızlık yapacak bazı kişilerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Küçük Yılan Sokması

Rüyada küçük yılan sokması, rüya sahibinin arkasından iş çeviren bir kimsenin olduğuna işarettir. Onun hakkında konuşarak insanlara karşı kötülemek için uğraşan bir kişiye yorumlanır. Fakat bu kişi ne yaparsa yapsın sadece konuşmaktan öteye gidemeyecek ve sadece moral bozmak dışında bir şey yapamayacaktır.

Rüyada Küçük Yılan Isırması

Rüyada küçük yılan ısırması, küçük yılan sokmasıyla aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin arkasından iş çevirip gizli bir şekilde kuyusunu kazmaya çalışanların olacağına dalalet eder. Bu kişiler ne kadar uğraşsalar bile amaçlarına hiçbir şekilde ulaşamayacaklardır.

Rüyada Küçük Yılan Tutmak

Rüyada küçük yılan tutmak, rahatlığa kavuşmak olarak yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin içi içini yiyen ve huzursuzluk veren endişelerinden ve şüphelerinden kurtulacağına, yaşadıklarının aksine mutluluğa ve feraha kavuşacağına işarettir.

Rüyada Küçük Yılan Yavrusu Görmek

Rüyada küçük yılan yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin kendisinden küçük birine, kardeşine ya da çocuğuna işaret eder.

Rüyada Küçük Yeşil Yılan Görmek

Rüyada küçük yeşil yılan görmek, zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın zamanda kazancının artmasına yardımcı olacak yeni ve doğru adımlar atacağına işaret eder. Kişi attığı bu adımlarla kendisini daha rahat ettirecek şekilde bir yaşamın temellerini atmış olacak demektir.

Rüyada Küçük Siyah Yılan Görmek

Rüyada küçük siyah yılan görmek, bolluk ve bereket demektir. Rüyayı gören kişinin maddiyatının yükseleceğine, varsa borçlarının ödeneceğine işarettir. Bu rüya edilen zararların karşılanmasına, zorlandığı işlerinin hafiflemesine ve geçim kolaylığı içinde olacağına da dalalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıların son bulacağının ve gelir kaynaklarının çoğalacağının alametidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz