Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Tank Görmek

Rüyada tank görmek kişinin devlet büyükleriyle bir araya gelerek onlarla oturup sohbet edeceğine rivayet olunmaktadır. Öte yandan bu kişinin para kazanarak kazandığı paranın kendisine kibir ve gurura sürükleyeceğine hatta bu durumun kendisinde birtakım sorunları da meydana getireceğine rivayet olunmaktadır. Aynı zamanda kişinin karşı karşıya kaldığı sorunların kesinlikle yabana atılmaması ve önemsizmiş gibi görülmemesi gerektiğine de yorumlanır.

Rüyada Tanka Binmek

Rüyada tanka binmek kişinin kendi çabasıyla başaramadığı bir şeyi devlet dairesinden tanıdığı bir kişiyle halledeceği anlamına gelmekte, bu durum karşısında birilerine karşı minnet duyacağına delalet eder.

Rüyada Askeri Tank Görmek

Rüyada askeri tank görmek bireyin yakın zamanında üzerinde hassasiyetle çalışacağı bir konunun varlığına delalettir. Eğer bu proje başarıyla sonuçlanırsa karşılığında çok büyük maddi kazançlar elde edeceğine ve böylelikle kendisinin hiç ummadığı bir zamanda büyük paralar kazanmaya başlayacağına delalet eder. Fakat bu üzerinde titizlikle çalıştığı konu başarısız olursa hayatının yıkımı haline gelecek ve gerçekten de bundan çok büyük zararlar görecek anlamı çıkmaktadır.

Rüyada Zırhlı Araç Görmek

Rüyada zırhlı araç görmek kişinin güvende olacağına işarettir. Ayrıca kişinin tüm olumsuz durumlara daima soğukkanlılıkla yaklaşarak bunların üstesinden geleceğine, hep ümitvar bir kişi olarak hayatını idame ettireceğine işaret etmektedir. Bu durumun da kendisinde büyük bir güven ortamı yaratacağına delalet kabul edilir.

Rüyada Jip Görmek

Rüyada jip görmek rüyayı görenin işinde çok başarılı olup görevinde terfi edeceğine delalet eder. Bu mesleğindeki terfiyle gelen maaşında çok büyük artışın da hem kendisini hem de ailesini çok mutlu kılacağına yorumlanmaktadır. Fakat birdenbire gelen bu büyük maddi değişimin kendisini kibre salacağına ve her zamanki gibi alçakgönüllü ve tevazu sahibi birey olmakta zorluk çekeceğine ancak bu imtihanı atlatacağına delalet eder.

Rüyada Jip Kullanmak

Rüyada jip kullanmak bireyin her şeyi titizlikle ele alıp değerlendirmesinin kendisine olumlu olarak dönüş yaptığına işaret sayılır. Öte yandan hayatta dilediği her şeye sahip olacağına ve parasal anlamda da zenginliğe erişeceğine delalet kabul edilerek kişiyi maddi manevi güzel günlerin beklediğine yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz