Rüyada Tramvay Görmek

Rüyada tramvay görmek kişinin evlenip düzenli bir hayata adım atacağına delalet eder. Ayrıca sürekli eskiyi hatırlayıp nerede o eski günler diyerek içini çekeceğine ve sürekli geçmişin özlemini hep duyan birisi olarak uzun süre yaşamını devam ettireceğine delil kabul edilmektedir.

Rüyada Tramvay Kazası Görmek

Rüyada tramvay kazası görmek çevresinde çok güvendiği, değer verdiği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratarak bu durumun kendisinde çok büyük bir travma yaratacağına delalet kabul edilmektedir. Öte taraftan çevresinde sayıp sevdiği bu kişileri kendisine düşman göreceğine ve onlardan kendisine sürekli zarar dokunacağına da hükmeder.

Rüyada Tramvay Kullanmak

Rüyada tramvay kullanmak kişinin doğaya ilgi duyacağına, köylük yerde yaşayacağına ve şehrin gürültüsünden uzak bir yaşamın kendisini bekleyeceğine delil kabul edilir. Bunun yanı sıra kişinin doğayla baş başa kaldığı bu yerde gerçekten de çok büyük bir enerji depolayarak çevresindeki insanlara da son derece pozitif enerji vereceğine her yönden işaret kabul edilir.

Rüyada Tramvay Yolu Görmek

Rüyada tramvay yolu görmek başarıya gidilen yolda kişiyi birtakım engellerin beklediğine işarettir. Ancak kişi sebat ederek bu engelleri tek tek atlatacak ve sonunda zafere ulaşacaktır. Öte yandan bireyin tıpkı tren yolu gibi dolambaçlı dönüşlü yollardan geçerek kendisini başarıya götürecek yolda bu tip engellerin beklediğine işarettir.

Rüyada Tramvaya Binmek

Rüyada tramvaya binmek kişiyi gerçekten de hiç beklemediği bir kariyer yolculuğunun beklemekte olduğuna işaret sayılır. Kişi etkili hitap edebilme ve insanları ikna edebilme yönünü kullanarak iş yerinde diğer arkadaşları arasında hemen fark edilecek ve gerçekten de iş yerinde söz sahibi olan ve takım arkadaşlarını yöneten kişi konumuna gelecektir. Bu bakımdan işinde terfi edeceğine yorumlanır.

Rüyada Tramvaydan İnmek

Rüyada tramvaydan inmek kişinin harama bulaşacağına ve helalinden haramından ayırt etmeksizin sırf menfaatini düşünerek hileli kazançlara girişeceğine işaret sayılır. Öte yandan hak yoldan ayrılarak tanrıtanımaz bir kişiliğe bürüneceğine ve tövbe edeceğine ancak dayanamayıp yine aynı günahları işleyeceğine yani tövbesini bozacağına delalet kabul edilerek rüyasında tramvaydan inmek şer olarak yorumlanmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com