Rüyada Duvar Görmek

Rüyada duvar görmek dindar kişi olunacağına ve bu yönde gerçekten de çok büyük gayretler içerisine girileceğine alamet eder. Ayrıca rüyada duvara adeta yapışmışçasına yaslanmış olduğunu gören kişinin haysiyetinde ve namusunda azalma görüleceği rivayet olunur.

Rüyada Duvarın Yıkıldığını Görmek

Rüyada duvarın yıkıldığını görmek hastalık ve ölüme tabir edilmektedir. Evin duvarı evin içine yıkılmışsa ev sahibinin hastalık geçireceğine eğer evin dışına doğru yıkılmışsa ev sahibinin öleceğine yorulur.

Rüyada Eski Duvarı Yenilemek

Rüyada eski duvarı yenilemek rüyayı gören kişinin evlenerek akrabasının artacağı anlamına gelir. Eğer kişi bu eski duvarı kendisi yeniden onarıyorsa hastalığının şifa bulacağına ve dertlerinin de birer birer ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Duvarcı Görmek

Rüyada duvarcı görmek çalışma hayatıyla ilgilidir. Rüyada duvarcı görenin işinde terfi ederek makam sahibi bir kişi olacağına alamettir.

Rüyada Duvarın Yarıldığını Görmek

Rüyada duvarın yarıldığını görmek şu sıralarda kişinin tehlikelerle dolu olduğuna işaret eder ve ayrıca duvarın görüldüğü yerin neresi olduğu biliniyorsa orada çok sayıda hapishane olacağı anlamına gelir.

Rüyada Duvar Tamir Etmek

Rüyada duvar tamir etmek eğer o duvar kendi mülküne aitse kişinin maddi açıdan bolluk yaşayacağı anlamına gelir. Fakat eğer tamir ettiği duvar başkasının mülküyse o kişinin itibarlı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Harap Bir Duvar Görmek

Rüyada harap bir duvar görmek bilgi sahibi kişi olunacağına ve kişinin genel kültürünün bir hayli artacağına delalet eder.

Rüyada Duvar Örmek

Rüyada duvar örmek kullanılan malzemeye göre yorumlanır. Taştan duvar örmek hastalığın olacağına, tuğlayla duvar örmek kişinin bencil biri haline geleceğine kerpiçten duvar örmek erdemli birey olmaya işarettir.

Rüyada Duvar Üzerinde Oturmak

Rüyada duvar üzerinde oturmak kişinin şeref ve haysiyet bakımından yükseleceğine alamettir.

Rüyada Duvardan Düşmek

Rüyada duvardan düşmek umutla beklenen bir haberden beklenen iyi haberin gelmeyeceğine yorulur.

Rüyada Duvardan Atlamak

Rüyada duvardan atlamak rüyayı gören kişinin riskli işlere kalkışacağına işaret eder.

Rüyada Aşılamaz Duvar Görmek

Rüyada aşılamaz duvar görmek kişinin önüne engeller çıkacağına ve bunları atlatmak için hep umutlu olacağına delildir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

23 Yorumlar
  1. Bilal BEKDEMİR Yorumunda diyor ki;

    akşam 23 15 sularında gece namazına kalkmadan önce rüyamda kendi kanını gördüm hayır olması için hemen internette gezdim websiteniz görünce telfnuma okudum ve doğruydu gerçekten özelsiniz salih dualar ederim,

  2. Abdullah AKIN Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 00 sularında teheccüd vaktinde rüyamda nişan yüzüğü gördüm hayrolsun diyerek arama yaptım sayfanız açılınca cepime okumak isterim admin sağol başarlısınız,

  3. Ege Demir Yorumunda diyor ki;

    bir gün önce yatsı namazından sonra uykuya daldıktan sonra rüyamda çıra gördüm aniden laptopumu açtım websiteniz görünce bilgisayarıma dikkatlice okudum saygılar güzel sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com