Rüyada Berrak Deniz Görmek

Rüyada berrak deniz görmek, yaşanılacak güzelliklere işarettir. Rüyayı gören kişinin dünyanın tüm güzelliklerine layık biri olacağı anlamına gelir. Bu rüya, dünyada pişman olmayacağı zevkleri tadacak, mal sahibi olacak ve cenneti dünyada görecek kişiye yorumlanır. Denizin berrak olması sahip olduğu malın değerleneceğine dalalet eder. Rüya sahibi, aklı başında, mantıklı düşünür, gerçekleşebilecek hayaller kurar ve bu hayallerin gerçek olması için de büyük adımlar atar.

RÜYADA DENİZ GÖRMEK

Rüyada deniz görmek, isteklerin gerçekleşmesine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayallerini teker teker gerçekleştireceğinin habercisidir. Bazı rüya yorumcuları ise rüyada deniz görmenin tehlikeli işler olacağına yorumlar. Rüya sahibinin mesleki hayatında başarısızlığa uğrayacağına ve zor şartlarda kazanç sağlayacağına işaret eder.

RÜYADA BERRAK SU GÖRMEK

Rüyada berrak su görmek, şifa ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi varsa hastalıklarından, üzüntülerinden ve çektiği sıkıntılarından kurtulup sakinliğe kavuşur. Hayatı boyunca ertelediği her şeyi gerçekleştirecek. Aynı zamanda yaşamında büyük tecrübeler edinip bu tecrübeleri hayatındaki kişilerle paylaşacaktır. Rüya sahibi öyle bir konuma gelecek ki insanlar tarafından sevilen, sayılan ve sözlerine önem verilen bir kimse haline gelecektir.

RÜYADA MAVİ DENİZ GÖRMEK

Rüyada mavi deniz görmek, günahlardan arınmak anlamına gelir. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı yanlış davranışların bir hata olduğunu fark edip tövbe edeceğine yorumlanır. Bu zamana kadar yaşadığı şeyleri geride bırakıp kendine yeni sayfa açacaktır. Bu rüyayı gören kişi maneviyatını zenginleştirerek güzel şeylerin peşine düşecektir. Ayrıca rüyada mavi deniz görmek, kişinin hayatına olgunluk katacağına ve gönül güzelliğinin artacağına da yorumlanabilir.

RÜYADA DALGALI DENİZ GÖRMEK

Rüyada dalgalı deniz görmek, günahkâr kimse ile yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi, günah işlemekten korkmayan, haram şeyler yapmaktan çekinmeyen ve böyle olmaktan zevk alan bir kişiliğe tabir edilir. Bu kişiliği yüzünden hayatındaki herkes ondan nefret edecek ve ailesi dahil çevresinde kimse kalmayacaktır. Rüya sahibi bu davranışlarının yanlış olduğunu bildiği halde ısrarla hatalarına devam etmektedir. Bu rüya, rüyayı gören kişinin cehennem azabının ahirete kalmadan dünyada yaşayacağına neden olacak bir alamettir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Bilge ÇETİNER Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 45 gibi susadım rüyamda tarhana gördüm uyanınca gördüğüm rüyanın ne anlama geldiğini görmek için site site gezmeye başladım websiteniz görünce karşıma okudukça beğendim beni çok mutlu ettiniz ailecek sitenizden faydalanıyoruz,

  2. Bengisu ŞAHİN Yorumunda diyor ki;

    öğle namazından sonra teheccüd vaktinde rüyamda büyük kertenkele gördüm hadi dedim cebimi açtım huzur kapısı rüya tabirleri gelince cep telefonuma anladıkça okudum insanlara yardımcı oluyorsunuz sık kullanılanlara sitenizi ekledim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com