Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Tatlı Yediğini Görmek

Rüyada tatlı yediğini görmek çok güzel bir rüyadır. Tatlının büyüklüğüne ve şerbetinin koyuluğuna göre şeker kıvamı arttıkça kısmetin artacağına işarettir. Tatlı her zaman kısmeti ve şansı simgeler. Şekerine göre küçük ya da büyük bir kısmeti anlatır.

Rüyada Ölünün Tatlı Yemesi

Rüyada ölünün tatlı yemesi müjdeli bir rüyadır. Ölen kişiler hakkında acaba ne durumdalar diye düşünenlerin görebileceği rüyalardandır. Ölen kişi tatlı yiyorsa afiyette ve ruhu rahatta demektir. Ölünün rüyada tatlı yediğini görmek onun için endişelenmenin bırakılmasını tavsiye eden bir rüyadır.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada baklava yemek çok büyük bir kısmeti müjdeler. Baklava zahmetle yapılan bir tatlı olduğundan tatlıların şahıdır. Mutluluk duyulacak bir yuva kurmaya ya da hayırlı bir işe yerleşmeye işaret eder. Rüyada tatlı yediğini görmek eğer tatlı baklava gibi şerbetliyse daha sevindirici bir kısmetin habercisidir.

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek rüyayı gören kişinin çok yakın zamanda büyük bir davete katılacağının habercisidir. Rüyada tatlı yediğini görmek tatlının pasta olmasıyla daha küçük bir mutluluğun habercisidir.

Rüyada Tatlı Yapmak

Rüyada tatlı yapmak rüyayı gören kişinin çok hayırlı bir iş yapacağını ve çevresindekileri çok sevindireceğini haber verir. Rüya sahibinin iyiliksever olduğunu gösteren bir rüyadır. Rüyayı gören kişi ailesini ve arkadaşlarını çok seven mutluluk dolu biridir.

Rüyada Tatlı İkram Etmek

Rüyada tatlı ikram etmek rüyayı gören kişinin çok yakında büyük bir yardım yapacağını haber verir. Yardım gerçekten muhtaç ve fakir birine yapılacak ve kıymeti anlaşılacaktır.

Rüyada Tatlı Aldığını Görmek

Rüyada tatlı aldığını görmek kısa bir süre içinde rüyayı gören kişinin sevindirici bir haber alacağını ve psikolojisinin düzeleceğini anlatır.

Rüyada Tatlı Yediğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada tatlı yediğini görmenin psikolojik yorumu rüya sahibinin uzun süredir sıkıntılı günler geçirdiğini ve depresyonda olduğunu gösterir. Rüyayı gören kişinin bunalım halinden kurtulmak için çabaladığını ve çabalarının sonucunda kişi mutluluğa ulaşacağını hayal etmektedir. Güzel hayaller güzel geleceklerin habercisi olduğundan rüya sahibi çok yakında depresyon halinden kurtulacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz