Rüyada Çikolata Yediğini Görmek

Rüyada çikolata yediğini görmek kişinin sağlıklı, enerjik ve de mutlu günlere kavuşacağı anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra rüyasında çikolata yediğini gören kimsenin her yönden dinç ve dinamik olarak mutlu olarak yaşamını devam ettireceğini de her yönden işaret eder.

Ayrıca rüyayı gören kişinin kendini dinlemeye karar verip kafasını dinlemek için kimsenin olmadığı, sessizce bir tatil beldesine giderek böylelikle bir müddet kafasını dinlemeye karar vereceğini de dile getirmemiz gerekmektedir.

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek aşk anlamına gelmektedir. Rüyayı gören erkek olsun kadın olsun sonunda aradığı aşkı bulacak. Bunun yanı sıra tanışacağı kişi tam da ruh ikizi olacak ve kendisini gerçekten de mutlu edecektir. Ortada duran bu özellikleri ışığında değerlendirildiği zaman her yönden rüyasında çikolata gören kişinin yeni bir aşka yelken açtığını dile getirmemiz mümkün olmaktadır.

Rüyada Çikolata Almak

Rüyada çikolata almak rüyayı gören kişinin yeni durumlarla karşı karşıya kalacağına bir işaret kabul edilmesinin yanı sıra bıkkınlık, çabuk sıkılmak olarak da yorumlanır. Rüyayı gören kimse çok kısa sürede sıkılacak ve bıkkınlık yaşayacaktır. İşte böyle olmasından dolayı da rüyasında çikolata aldığını gören kimsenin hem çabuk bıkkınlık ve usanç durumlarıyla karşı karşıya kaldığı hem de ilk kez karşılaştığı durumların etkisinden sıyrılamadığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda davet alacağına işaret etmektedir. Alacağı bu davet muhtemelen yakınının düğün veya nişan töreni olacaktır. Bunun yanı sıra rüyasında pasta yediğini gören kişinin eğlence dolu anlar yaşayacağını ve bu anların hiçbir zaman bitip tükenmesini istemediğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Dondurma Yemek

Rüyada dondurma yemek başarılı olunacağına delalet eder. Kişinin uzun süreden beri üzerinde çalıştığı bir iş veya proje sonunda başarıya ulaşacaktır. Böylelikle kişinin iş hayatında gerçekten de başarılı olarak diğer kişilerden bir adım önde olmasına yorumlanmaktadır. Ortada duran bu özellikler itibariyle her yönden rüyasında dondurma yediğini gören kimsenin tüm bu özelliklere ilişkin olarak karşımıza çıkmaya devam eden nitelik olarak değerlendirilmesi gerekir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ege RENCÜZOĞULLARI Yorumunda diyor ki;

    gece gece su içtim rüyamda saat hediye almak ansızın googleladım huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak önüme 107 okuyunca beğendim insanlara yardımcı oluyorsunuz başarılar dilerim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com