Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Sütlü Tatlı Görmek

Rüyada sütlü tatlı görmek; kişinin gelecek günlerinin çok güzel olacağına ve daha önce hayal ettiklerine kavuşacağına, çok mutlu olacağına işarettir. Rüya sahibinin üzerindeki ağırlık hissinden kurtulacağı, iç huzura kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada sütlü muhallebi yemek; kişinin üzerindeki sorumlulukların büyük bir kısmından kurtulacağına, bakmakla yükümlü olduğu bireylerin sayısının evlilik, iş bulma gibi hayırlı sebeplerle azalacağına işarettir.

Rüyada Sütlü Tatlı Yediğini Görmek

Rüyada sütlü tatlı yediğini görmek; rüya sahibinin çevresinden ve ailesinden kaynaklı acıların son bulacağına ve rüyayı gören kişinin de o kişilerin durumu düzeldiği için mutlu olacağına işarettir. Rüyada tatlı görmek ama yememek; kişinin çevresinde gelişen iyi olaylardan ötürü pek mutlu olmadığını anlatır. Rüyada sütlü tatlı görmek ile şerbetli tatlı görmek arasında farklar vardır. Sütlü tatlılar genellikle hayallerle ve sağlıkla ilgili iyi haberlerin müjdecisidir. Şerbetli tatlılar ise kişinin geliriyle ilgili artışın habercisidir.

Rüyada Sütlü Tatlı Yapmak

Rüyada sütlü tatlı yapmak; rüya sahibinin uzun süredir kendine ve sevdiklerine yeterince vakit ayırmadığı, çok yoğun çalıştığı ama bu duruma kısa süre sonra bir dinlenme ile ara vereceği anlaşılır. Kişinin sevdikleriyle beraber çok yakında huzur bulmak için tatile çıkacağını müjdeler. Rüyada birinin sana tatlı vermesi, rüya sahibinin sıkıcı hayatının sevdiği bir kişinin sürprizi ile renkleneceği anlaşılır. Rüyada sütlü tatlı görmek ve bu tatlıyı sevdiklerine ikram etmek; kişinin en yakın zamanda herkesi mutlu edecek bir karar alacağına ve bu kararın olumlu bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Sütlü Tatlı Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada sütlü tatlı görmenin psikolojik yorumu; rüya sahibinin son günlerde karşı cinste birinden aşırı etkilendiği hatta bu kişiyle ilgili mutlu hayaller kurduğunun belirtisidir. Rüyada sütlü tatlı görmek; kişinin aniden yaşadığı aşırı sevincin sonucudur. Örneğin; uzun zamandır yalnız olan birinin aşık olması ya da yıllardır işsiz olan birinin bir işe girip çalışması gibi. Nadiren de olsa sıkı diyet yapan kişilerde açlık sendromu belirtisi olarak her yemek gibi sütlü tatlılar da görülebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz