Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş görmek kişinin maddi açıdan çok rahat edeceği günlere kavuşacağına işaret eder. Rüyasında takma diş gören kişinin kazancı birse bin olur işleri kötü gidiyorsa birden bolluk bereketlik hakim olur. Bu rüyayı gören kimse eğer bekarsa mutlu bir yuva kurar. Rüyasında takma diş görenin istikbali de son derece parlak olacak ve kendi işini kurarak bunu da büyütecektir.

Rüyada Takma Diş Takmak

Rüyada takma diş takmak özverili, disiplinli ve de çalışkan bir kişi olmasından ötürü işinde terfi etmesine yorumlanır. Öte yandan iş yeri sahibinin sağ kolu haline geleceğine ve gelirinin de bir anda on katı artış göstererek çok büyük servetler kazanacağına işaret kabul edilmektedir. Bunun yanı sıra eşiyle de sorunlarının bertaraf olacağına ve aralarında mükemmel uyum yakalanacağına işaret kabul edilir.

Rüyada Takma Diş Çıkması

Rüyada takma diş çıkması yakında kişiyi ağlatacak kara haberin habercisi olarak yorumlanır. Kişi uzun süre etkisinden kurtulamayacağı dertli, kederli günler geçirecek gözyaşı dökerek feryat edecektir. Ancak eninde sonunda gözyaşları artık akmaz olacak ağlayan gözleri eskisi gibi gülecektir.

Rüyada Takma Diş Kaybetmek

Rüyada takma diş kaybetmek kişinin ailesinden birisini kaybedeceğine delalet eder. Bunun yanı sıra rüyasında takma diş kaybettiğini ve evde bunu fellik fellik aradığını gören kimsenin aile büyüklerinden birisi olarak annesi ya da babasının vefat haberini alacağına işaret eder.

Rüyada Takma Diş Kırılması

Rüyada takma diş kırılması gören kişinin kara haber alacağına ve bundan çok büyük şekilde etkilenerek özel yaşamının ve iş yaşamının çıkmaza sürükleneceğine delalet eder. Öte yandan rüyasında takma diş kırılmasını gören kişinin karşısına belki de hayatında çıkacak en kötü musibeti yaşayacağına fakat sabretmesinin bir mükafatı olarak bunu atlatarak eski günlerine yeniden döneceğine işaret kabul etmektedir.

Bunun yanı sıra rüyada takma dişin kırıldığını ve kan geldiğini görme kişinin aile büyüklerinden birisini kaybedeceğine ve bundan derin üzüntü duyarak uzun bir süre kendisine gelemeyeceğine delil kabul edilerek bu şekilde rivayet olunarak yorumlanır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Merve kızılkaya Yorumunda diyor ki;

    Misafirlik diş

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com