Rüyada Sümük Görmek

Rüyada sümük görmek kişinin nezle gibi ayakta çok rahat atlatacağı bir hastalık geçireceğini ve bunun da günahlarının büyük bir bölümünü dökeceğine yorumlanır. Öte yandan bu rüyayı gören kimse eğer evliyse peş peşe çocuk sahibi olacak aile üyelerinde bir anda artış yaşanacaktır. Bu rüyada geçirilecek hastanın önemsiz üzerinde fazla durmaya gerek duymayacağı stresli, buhranlı günlerle de imtihan olunacağına işaret vardır.

Rüyada Sümük Çıkarmak

Rüyada sümük çıkarmak kişinin müjdeli haberlerle karşılayarak mutluluktan kanatlanıp uçacak derecede bundan büyük sevinç duyacağına yorumlanır. Diğer yandan uzun süreden beri kendisine yük olan kara bulutların da birer birer dağılarak bunların yerine tamamen güzel günlerin, mutlu yarınların rüyayı gören kişiyi beklediğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kişinin her gününü yeni bir heyecanla ve motivasyonu yüksek olarak karşılayacağına delalet kabul edilir.

Rüyada Sümük Akması

Rüyada sümük akması kısa süreli grip ve nezleye işaret eder. Soğuk hava koşulları ve bir ısınıp bir soğuyan atmosfer olaylarının neden olduğu bu durumdan kişinin çok kısa bir sürede kurtularak yeniden eski sağlığına kavuşacağına işaret kabul edilmektedir.

Rüyada Sümük Temizlemek

Rüyada sümük temizlemek rüyayı gören kişi erkekse baba kadınsa anne olacak anlamına geliyor. Üstelik evli çift uzun süredir hasret olduğu evlat sevgisine sonunda doktorlarından alacakları bu müjdeli haberle eninde sonunda kavuşacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Sümük Yemek

Rüyada sümük yemek zenginliğe işarettir. Eğer rüyayı görenin bizzat kendisi sümüğünü burnunu karıştırarak yiyorsa kendisi daha önce hiç görmediği büyük bir zenginlik ve maddi kazançla şerefyab olacak anlamına gelir. Evliyse ileride çocuklarının da çok zengin iş adamı olacaklarına rivayettir.

Rüyada Eline Sümük Bulaşması

Rüyada eline sümük bulaşması düğüne işarettir. Ailede yaşayan bir kişinin yakın zamanda hayırlı bir kısmetle evlilik yaşayacağı ve evde halaylar çekilip davullar vurulacağı günlerin pek yakın olduğuna işaret eder. Bunun yanında son zamanlarda aralarında büyük bir soğukluğun meydana geldiği aile fertleri arasında da duygusal bağların yeniden kuvvetlenerek sıcak aile ortamının eskisi gibi yaşanacağına kesinlikle yorumlanır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ezgi HIZLI Yorumunda diyor ki;

    yatsı namazından sonra kuşluk vaktinin hemen sonrasında rüyamda yürümek elimde olmadan cep telefonumu aradım bu sayfanın altına gösterince karşıma düşüncelere daldım best siniz sık kullanılanlara sitenizi ekledim,

  2. Eda KILIK Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 45 gibi son olarak rüyamda eski sevgiliyle karşılaşmak hızlıca notebookumu aradım tasırımı hoş bu site görünce cebbime farkındayım gerçekten özelsiniz yorumlarınız isabetli teşekkürler,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com