Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada kavga ettiğini görmek, rüyada yaşanan olaya paralel olarak yorumlanır. Kişinin yaşamında bir takım problemlerin meydana geleceğine, dolayısıyla kederli günlerinin olacağına işaret edilir. Rüyaya muhatap olan kişinin, çevresindeki bazı kimselerle diyaloğunu bitireceğine ve onlarla var olan ilişkilerini bir daha onarılamayacak bir şekilde koparacağına işaret edilir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, rüya sahibinin yaptığı tercihlere ya da giriştiği işlere, çevresinden muhalif olan ve söz konusu fiilleri gerçekleştirmesini istemeyen bazı kimselerin ortaya çıkacağına delalet eder. Bu yüzden de kişinin, kendisine karşı olan bu kimselerle artık iletişim kurmayacağına ve onlarla var olan diyaloglarını sonlandıracağına yorulur.

Rüyada Kavga Etmek Tartışmak

Rüyada kavga etmek tartışmak, yakın zamanda sıkıntılı günlerin olacağına dair işaret olarak görülür. Rüyaya muhatap olanın, iş hayatında ve aile yaşamında bir takım problemlerle boğuşacağına, söz konusu problemlerin kişiyi derinden yaralayacağına, aynı zamanda değer verdiği bir kimseden hiç beklemediği bir darbe alacağına ve bu olayların ardından oldukça yıpranacağına delalet eder.

Rüyada Kavga Edildiğini Görmek

Rüyada kavga edildiğini görmek, tabircilerin hayırlara vesile olarak yorumladığı bir rüyadır. Bir kimse, rüyasında başka insanların kavga ettiğini görüyorsa eğer, gerçek yaşamında söz konusu kimselerin ortak bir iş ya da fikir etrafında toplanacaklarına ve birbirlerine yardımcı olacaklarına delalet eder.

Rüyada Biriyle Tartışmak

Rüyada biriyle tartışmak, yaşanacak bazı olaylar neticesinde rüya sahibinin mutsuz olacağına ve hüzünlü günler yaşayacağına işaret edilir. Ayrıca kişinin rahatını olumsuz etkileyecek ve onun neşesini kaçıracak bir takım insanların olacağına delalet eder.

Rüyada Patronla Kavga Etmek

Rüyada patronla kavga etmek, rüyada yaşanan olayın tam tersi bir durumla karşılaşılacağına yorulur. Kişinin iş yaşamında güzel gelişmelerin olacağına ve kariyer basamaklarını hızla adımlayarak mevkisini arttıracağına işaret eder. Ayrıca kişinin var olan yetenekleriyle dikkat çekeceğine ve yaptığı işler neticesinde çevresinden ve amirlerinden övgü dolu sözler duyacağına delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz