Rüyada Eski Arkadaşlarını Görmek

Rüyada eski arkadaşlarını görmek, kişinin yakında güzel günlere erişeceğine işarettir. Rüyaya muhatap olan kişinin var olan problemlerinden kurtularak huzurlu bir yaşama erişeceğine yorulur. Bu durumun sosyal hayatına da etki edeceği ve çevresi tarafından takdir edilen bir kişi olacağına delalet etmektedir. Rüyada eski arkadaşını gören bir kişi, aynı zamanda eski hayatına ve çevresine özlem duyan, o günlerde sahip olduğu arkadaşlarına tekrar kavuşmak isteyen bir durumda olduğu ifade edilir.

Rüyada Eski Kız Arkadaşını Görmek

Rüyada eski kız arkadaşını görmek, rüyaya muhatap olan kişinin hali hazırda bir ilişkisi varsa eğer, sevdiği kişiye karşı göstereceği değer vermeme ya da önemsememe gibi bazı olumsuz davranışlar neticesinde ilişkisine zarar vereceği dolayısıyla sevdiği kişiyi de üzeceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı görenin hali hazırda sevgilisi yok ise eğer, geçmişte yaşadığı ilişkilere ya da sevdiği bir kimseye duyduğu özlemi ifade eder.

Rüyada Eski Arkadaşını Dövmek

Rüyada eski arkadaşını dövmek, yakın zamanda bir takım problemlerle karşılaşılacağına delalet eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda bazı olumsuzluklara maruz kalacağı ve neticesinde de yaşamında sıkıntıların olacağına yorulur. Bu rüya ile ilgili olarak tabircilerin yaptığı bir diğer yorum da rüyada görülen kişiye karşı dedikodu ve gıybet yoluyla yapılacak bir takım haksızlıklara işaret ettiğidir.

Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgili görmek,  kişinin yaşadığı bazı durumlar ya da yaptığı bazı fiiller neticesinde pişmanlık ve vicdan azabı yaşayacağına delalet eder. Yaşadığı iç sıkıntıları dindirmek ve yaptığı hataları düzeltmek için çabalayacağını, ancak zarar verdiği insanların onun özrünü kabul etmeyeceğini, dolayısıyla gayretlerinin boşa çıkacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek, rüyaya muhatap olan kimsenin çalışma yaşamında bazı müjdeler alacağına yorulur. İş hayatında mevkisinin artacağına ve çok başarılı olacağına, aynı zamanda bu başarısını devam ettirebilmek için çalışmalarını daha da yoğunlaştıracağına delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin talihinin açılacağına ve önüne pek çok fırsatın çıkarak yaşamındaki yükselişinin devam edeceğine işarettir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Esra YILDIZ Yorumunda diyor ki;

    akşam namazından önce geç uyandıktan biraz önce rüyamda aynada kendini gördüm hayrolsun dedim tabletimi açtım güzel sayfanız çıkınca camıma düşünüyorum gerçekçisiniz salih dualar ederim,

  2. Berrin Tunay Yorumunda diyor ki;

    sabah namazından önce yorgun bir şekilde uyurkene rüyamda türbe gördüm huzurla arayayım dedim doğru rüya tabirleri ile siteniz geldi telfnuma beni tekrar düşünmeye sevketti iyiki varsınız bu kadar anlaşılır yazı diğer sitelerde yok ,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com