Rüyada Para Saklamak

Rüyada para saklamak rüya sahibinin huysuz bir kadınla tanışacağına, rüya sahibi bekar ise cimri ve gizemli biriyle evlilik yapacağına işaret eder. Rüya sahibi gerçekleri saklayan yaşamaya devam ettiği başkaları tarafından öğrenilmesini istemediği gerçeklere sahip olduğuna, hayatına devam ederken eşi ve ailesine birçok kez yalan söylediğine işaret edilir. Maddi zorluklar yaşayan kişinin gerçek çözümler bulmak yerine birtakım hayallere kapılıp gittiğine, karşısına çıkan fırsatlar için harekete geçmeyip başka planlar kurarak büyük fırsatları kaçırarak pişman olacağına işaret eder.

Rüyada Para Saklayan Birini Görmek

Rüyada para saklayan birini görmek rüya sahibinin önceden küslük yaşadığı bir dostla yeniden barışacağına ve bu dostla yeni bir başlangıç yapacağına ya da yeni bir işe başlayacağına işaret eder. Hayata karşı attığı adımların zorluğuna rağmen önemli başlangıçlarında yapacağına, özlem çeken rüya sahibinin sevdiklerine kavuşacağına işaret eder. Ayrıca para saklayan birini görmek hane içerisinde kişiden bazı olayların gizlendiğine ya da miras konusunda akraba veya aile üyelerinin hakkının gasp ettiği delalettir. İlişkisinde aldatılma tehlikesine karşın dikkatli olması gerektiği ve gerçekleri görmek için daha dikkatli olmasının gerektiği, bazı hedeflerini belirlerken öncelik olarak kendi ihtiyaçlarını gidermesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada Gizli Bir Yere Para Saklamak

Rüyada gizli bir yere para saklamak, hayatında maddi olarak kendisini daha güvence altına almak isteyen kişilerin yapacakları küçük yatırımlarla başkalarına bahsetmeyeceğine ve hedeflerine ulaşmak için her adımı planlayarak gideceğine işarettir.

Rüyada Eşinden Para Saklamak

Rüyada eşinden para saklamak, rüya sahibinin maddi durumu kendisini rahatlığa erdirecek kadar işlerinin iyi gideceğine işaret eder. Ayrıca ailenizle olan ilişkileriniz sıkıntıya gireceğine dikkatli olunması gerektiğine de yorumlanır.

Rüyada Göğsüne Para Saklamak

Rüyada göğsüne para saklamak, rüya sahibinin hayatını güzel şartlarda yönlendirerek geleceğini daha iyi adımlarla hareket edeceğine yorumlanır. Ayrıca çevrenizde ki başı boş kimselerin uzak durmaya hayatın gerçekleriyle hareket etmeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Saklamak

Rüyada bozuk para saklamak, rüya sahibinin geçinmeye çalışırken elde ettiği kazançları çevresindeki kişiler tarafından önlem alması gerektiği yorumlanır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com