Rüyada Sandalet Görmek

Rüyada sandalet görmek rüyayı görenin dertlerinden, kederlerinden, kaygılarından kurtularak esenliğe kavuşacağına alamettir. Bunun yanı sıra sağlıklı, uzun ömürlü bir hayata, eğlenerek hayatı doya doya yaşamaya da işaret etmektedir.

Rüyada Sandalet Ayakkabı Görmek

Rüyada sandalet ayakkabı görmek kişinin rızık kapısının artacağına ve dertlerinden, kederlerinden kurtularak tamamen kurtuluşa ereceğine işaret etmektedir. Bunun yanı sıra işlerinin yolunda giderek önüne herhangi bir engel çıkmayacağına da kesinlikle hükmedilmektedir.

Rüyada Sandalet Giydiğini Görmek

Rüyada sandalet giydiğini görmek rüyayı gören kişinin kazancını arttırarak hedefleri doğrultusunda günden güne iyileşeceğine, kazançları doğrultusunda sürekli yeni kazanç kapılarının da ardına kadar açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sandalet Denemek

Rüyada sandalet denemek rüya sahibinin hayatında çok önemli bir karar alacağına işaret etmektedir. İş hayatına atılarak bunda muvaffak olacağına ve kazancını katlayarak rızık yönünden oldukça genişleyeceğine her yönden delalet etmektedir. Öte yandan maddi olarak kendisine derman olacak birçok fırsatların eline geçerek kendisinin bu fırsatları çok iyi şekilde değerlendirmesini kesinlikle bileceğine yorumlanmaktadır. Bu özellikleri yönünden rüyada sandalet ayakkabıyı denemek kişinin her yönden işinde başarı ve istikrarı yakalaması bakımından son derece önemli bir merhale olarak kesinlikle yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Sandalet Görmek

Rüyada beyaz sandalet görmek borçlardan kurtulmaya ve psikolojik olarak arınmaya delalet etmektedir. Beyaz sandalet görmek kişinin borçlarıyla gelen psikolojik baskı ve bunalımlarının artık sona ereceğine ve açan solar ağlayan güler misali düze çıkacağına işaret ederek su yolunu bulur anlayışıyla gerçekten de karamsar günleri tümüyle geride bırakmasına işaret etmektedir. İşte bu özelliğinden hareket edildiği zaman her yönden rüyasında beyaz sandalet gören kimsenin karamsar, acı dolu, keder dolu günlerin bir anda sona ererek bunun yerini tamamen güzel, aydınlık ve huzurlu günlere bıraktığı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Beyaz Sandalet Giymek

Rüyada beyaz sandalet giymek kişinin bekarsa evlenip muradına kavuşacağına işaret ettiği gibi kişinin hayallerine de artık, kavuşma vaktinin geldiğini göstermektedir. İşte bu özelliğinden hareketle rüyayı gören kişinin manevi açıdan gerçekten de çok büyük kazançlarla karşı karşıya kalacağı söylenebilir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Elif Meltem Yorumunda diyor ki;

    saat gece 04 30 gibi kimseye söylemek istemeyeceğim rüyamda otobüs yolculuğu huzurkapısı sitenize bakayım dedim. güzel sayfanız çıkınca bilgisayarıma dikkatlice okudum hoş bir sitesiniz,

  2. Buse DURSUN Yorumunda diyor ki;

    yarım saat geçti geçmedi olabildiğince rüyamda ceviz kırıp yemek ses duyar duymaz bulmak istedim huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak cebbime farkındayım hayırla kalın başarılar dilerim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com