Rüyada Uçan Kuş Görmek

Rüyada uçan kuş görmek, rüyaya muhatap olan kişinin uzun bir süredir emek harcadığı ve gerçekleşmesi için mücadele ettiği amaçlarına ulaşacağına, bu nedenle kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, meydana gelen bu mutluluk halini ailesi ve çevresiyle paylaşabilmek için bir organizasyon tertip edeceğine işarettir. Rüya tabircilerinin, rızkın ve kısmetin müjdecisi olarak gördüğü bu rüya, problemsiz ve kedersiz bir hayatın alameti olarak görülmektedir. Bunların yanında, uçan kuş görmenin bir diğer yorumu da kişinin, yeni ülkeler keşfederek yeni insanlar tanıyacağına işarettir. Ayrıca herhangi bir görev ya da zorunluluktan dolayı ailesi ve sevdiklerinden uzakta olan kimselerin, yakınlarına duyduğu özlemini dindireceğine delalet eder.

Rüyada Uçan Kuş Vurmak

Rüyada uçan kuş vurmak, keder verici olayların yaşanacağına işaret olarak görülür. Rüya sahibinin kendi eksikliğinden ya da yanlışlarından kaynaklı olarak bir takım problemlerin ortaya çıkacağına, dolayısıyla kişinin bu durumdan muzdarip olarak hüzünlü günler geçireceğine yorulur. Genelde pişmanlıkları ve hüzünleri ifade eden bu rüya, aynı zamanda kişinin eline geçen bir fırsatı gerektiği gibi değerlendiremeyerek elde etmesi gereken kazançlara ulaşamaması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Uçan Kuş Avlamak

Rüyada uçan kuş avlamak, yukarıdaki konuya benzer yorumlar bu rüya için de yapılabilmektedir. Bu rüyadaki farklı yorum şu şekildedir; kişinin önüne bir takım fırsatların çıkacağına ve o fırsatları gerektiği gibi kullanarak amaçlarına ulaşacağına işaret etmesidir. Ayrıca atacağı bazı adımlar neticesinde hem başarılı olacağına hem de pek çok insanın tanıyacağı meşhur bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyada Uçan Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada uçan kuş görmenin psikolojik yorumu, bu durumla ilgili olarak kullanılan ifadeler genelde kişinin geçmişteki anılarından kopamamasıdır. Rüyasında uçan kuş gören kimsenin önceki yıllardaki arkadaşlarına, bulunduğu ortama ya da yaşadığı güzel günlere özlem duymasından dolayı, kişinin şimdiki zamanda da bu özleminin etkisini oldukça fazla hissetmesi durumudur.

 


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ekin KARASIL Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 45 gibi kendime gelince rüyamda tükürmek hayırdır deyip telefonu açtım girdim nete websiteniz görünce karşıma okudukça beğendim çok teşekkürler hoş bir sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com