Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Salıncağa Binmek

Rüyada salıncağa binmek, yaptığı işlerde, söylediği sözlerde ve attığı adımlarda güven vermeyen, insanları yarı yolda bırakan, kendisine verilen değeri suiistimal eden, hakkında iyi düşünceler besleyenleri hayal kırıklığına uğratan kimseleri işaret ettiği belirtilir. Rüyada salıncağa binmek, çevrede insanları aldatan, onları kullanan ve duygularını inciten bir kimsenin var olduğuna delalet eder.

Rüyada Salıncakta Sallanmak

Rüyada salıncakta sallanmak, rüyaya muhatap olan kişinin hayatıyla ilgili çok önemli seçimler yapmanın arefesinde olduğuna, kendisi için doğru olanı tercih etmekte oldukça zorlanacağına ve kafasının karışacağına delalet eder.

Rüyada Salıncak Görmek

Rüyada salıncak görmek, rüyasında salıncakta sallanan kişi de olduğu gibi benzer yorumlara sahip bir durumdur. Kişinin yaşamını etkileyecek çok mühim kararlar alacağına, bu kararlar arasında hayatını olumlu etkileyecek olan seçimi yapmakta güç duruma düşeceğine ve bu nedenle zihninin karışık olduğu günler geçireceğine işarettir.

Rüyada Salıncaktan Düşmek

Rüyada salıncaktan düşmek, rüyayı gören kişinin yaptığı bazı hatalar ya da ihmaller neticesinde maddi olarak bir takım problemler yaşayacağına, bu durumun mali kayıplara neden olacağına işaret eder. Bunun yanında kişinin önüne çıkan bu engellerin kısa bir süre sonra ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada Salıncakta Sallanan Birini Görmek

Rüyada salıncakta sallanan birini görmek, kişinin iş hayatında yer alan personellerin, birbirlerinin haklarına riayet ederek ve saygı duyarak çalışmalarını gerçekleştireceğine delalet eder. İş yerindeki konumu gereği üst pozisyonda yer alan kişilerin emri altındaki çalışanlara hakkaniyetli davranacağına, daha alt bir bölümde çalışan kişiler de üstleriyle saygılı ve dürüst bir şekilde diyalog kuracaklarına delalet eder.

Rüyada Salıncaktan İnmek

Rüyada salıncaktan inmek, rüyayı görenin maddi anlamda mevcut olan problemlerinin biteceğine ve rızkının artacağına işaret eder. Böylelikle meydana gelecek refah ile kişi hem şahsi hayatında hem de sosyal hayatında daha ferah zamanlar geçireceğine, ayrıca mali sıkıntıların yol açtığı üzüntüler de yok olarak kişinin mutlu bir bireye dönüşmesine vesile olacağına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz