Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada para görmek

PARA: Rüyada bozuk para görmek sıkıntı ile tabir edilir. Bozuk paraları fırlatıp atmak ise sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.
Rüyasında madeni para görenler gündelik hayatta daha tutumlu olmak konusunda uyarılmış olabilirler. Madeni para görmek maddi zararlara işaret eder. Rüyada demir para ile bişi almak ise maddi kazanca yorumlanır.

Rüyada yabancı para görmek uzak bir yerden umulmadık bir anda yardım alacağınıza tabir edilir. Rüyada yabancı para koleksiyonu için para toplamak enteresan beklenmedik olaylarla ilgilidir.

Rüyada bol miktarda görülen kağıt para hayırlı değildir. Bu rüya yaşanacak maddi zararlara yorumlanmıştır. Ayrıca çok miktardaki para başlanılan işte başarısızlığa yorumlanır.

Rüyada para yutup onu çıkartmak ise çok hayırsız bir rüyadır ve dini yoksunlukla tabir edilir. Böyle bir rüya gören kiimse hemen tövbeye gelmeli ve İslamiyet’e sıkı sık sarılmalıdır

Rüyada para görmek, fakirlikle, maddi kayıpla, kavga ile, sıkıntı ve hastalık ile tabir edilmiştir. Rüyada para dağıtmak paradan kurtulmak ise hayırlı bir şekilde tabir edilmiştir, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz