Rüyada Ölü Dirilmesi

Rüyada ölü dirilmesi müjdeli haber alınacağına işaret sayılır. Ölen kişi eğer yakınınızdan biriyse o kişinin sizden hayır beklediğine delalet eder. Aynı zamanda rüyasında ölmüş yakınını gören kişinin akrabasına mutlaka iyilikte dokunacağına ve aralarında duygusal bağların kuvvetleneceğine de her yönden delalet etmektedir.

Rüyada Ölü Dirilmesi ve Korkmak

Rüyada ölü dirilmesi ve korkmak ertelenmeye delalet eder. Eğer evlenme hazırlığında olacaksanız nişanınızın ileri bir tarihe erteleneceğine eğer iş yeri açacaksanız elinizde yeterli sermaye olmadığı için ileri bir tarihte dükkanınızı açmak zorunda kalacağınıza işaret eder. İşte bu durumların da neden olmasıyla birlikte çiftin kısa süreliğine de olsa ağzının tadının kaçacağına ve aralarında sürtüşmeler yaşanabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ölü Dirilmesi ve Yeniden Ölmesi

Rüyada ölü dirilmesi ve yeniden ölmesi kişinin bir hatayı iki kere tekrarlayacağına ve bundan da son derece büyük pişmanlık duyacağına işaret eder. Aynı zamanda ailede tatsızlıkların baş göstereceğine işaret sayılır. Bu rüyayı gören kimsenin birileriyle mahkemelik olacağına ve bu durumun da çok uzun bir süreye dönüşeceğine tekabül ettiği gibi rüyayı görenin karar almakta gerçekten de çok büyük zorlukla karşı karşıya kalacağına da yorumlanır.

Rüyada Ölü Dirilmesinin Psikolojik Yorumu

Rüyada ölü dirilmesinin psikolojik yorumu kişinin özgüven eksikliği yaşamasından ötürü birtakım işlere girişmeye çekindiğini ifade eder. Öte yandan kişinin geçmişiyle sürekli yüzleşip geçmişteki bağlarını bir türlü koparamayacağına hükmolunarak her yönden bu yönüyle de değerlendirilmektedir. Öte yandan rüyayı gören kişinin sürekli özlem duygusu içerisinde olduğunu ve hep birilerini özlediğini gösterir. Bütün bu özellikleri bakımından ele alınacak olunduğu zaman rüyasında ölüyü dirilirken gören ve bundan aşırı derecede dudak uçuklatacak derecede korkanların mutlaka geçmişiyle artık yüzleşme zamanı gelmiş demektir. Unutamadığı birisi olup olmadığına karar vermesi ve yine özgüven eksikliği hissettiği konularda da kendisini her yönden geliştirmeyi bellemesi gerekiyor. Ancak böyle yapıldığı takdirde kişinin bu psikolojik travmayı bertaraf edeceği ve olayları büyütmeden çok kısa sürede gerçekten de ortadan kaldıracağını kesinlikle dile getirmemiz her yönüyle gerekiyor.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com