Rüyada Evi Süpürmek

Rüyada evi süpürmek, rüyayı gören kimsenin kazancının eksileceğine ya da mülk kaybı şeklinde yorumlanır. Eğer evinin önünü süpürüyorsa; kişinin evine istemediği, kötü düşünceleri olan bir kimsenin geleceğine, bu misafirlik sonrasında rüyayı görenin sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Eğer evi süpüren kişi bir başkası ise; bu kişinin, rüya sahibinin para ya da mal kaybına uğramasına neden olacağı anlamına gelir. Bu kişiden gelen zararın maddi olacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya ev hanesi için huzursuz ve sıkıntılı günler anlamında da yorumlanır. Aile içinde kavgaların yaşanacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada süpürge görmek, hayırlı olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin çok önemli işler yapacağına, kendisine uygun olan mesleği bulacağına delalet eder. Ya da halen yapmakta olduğu mesleğinde uzmanlaşacağı, terfi alacağı ve kazançlarının artacağı anlamına gelir. Çok önemli kişilerden gelecek yardım anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin ev işleri için hizmetçi tutacağı ve tutulan hizmetçinin iyi meziyetli bir insan olacağı yönünde de yorumlanır.

Rüyada Cami veya Mescit Süpürmek

Rüyada cami veya mescit süpürmek, rüyayı gören kişinin kendisini dine adayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin iyi bir insan ve güzel ahlaklı bir kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kendini dünyevi işlerden uzaklaştırarak ahiret hayatına hazırlık yapması ve din konularına yönelmesi şeklinde tabir olur. Rüya sahibinin gönlünü terbiye etmek için, yaşamı boyunca düştüğü hatalardan dolayı Yaradan’dan af dileyeceği anlamına gelir.

Rüyada Ev Süpürmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ev süpürmenin psikolojik tabiri, bu rüyayı gören kimse yaşamında temizliğe ve düzene önem veren biri olarak nitelendirilir. Attığı her adımda planlı ve detaylı düşünen, titiz bir insan olduğu var sayılır. Bir diğer görüş ise kişinin ruh temizliğini önemseyen biri olduğu şeklindedir. Rüyayı gören kimse hayatında işlediği günahlardan dolayı pişman olur ve tövbe etme isteği duyar.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com