Rüyada Liman Görmek

Rüyada liman görmek, rüya sahibi kişinin kendisine güvenip önündeki engelleri kaldırarak makam ve mevkisini yükselteceğini, böylelikle güç ve hakimiyet sahibi olacağına işaret eder. Kişinin var olan ekonomik sıkıntılarından kurtularak özellikle maddi olarak büyük bir rahatlığa ulaşacağına, aynı zamanda da mutlu ve varlıklı bir yaşam süreceğine yorulmaktadır. Maddi rahatlığın verdiği güven ile de hayatından zevk alacağına delalet etmektedir.

Rüyada Limanda Gemi Görmek

Rüyada limanda gemi görmek, özellikle hasreti çekilen kişilerin gittikleri yerden dönerek ev halkına büyük bir mutluluk getireceğine delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin uzun süredir kavuşmayı beklediği insanlarla bir araya geleceğine ve de bu durumun kendisine ve çevresine büyük bir heyecan getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Şilep Görmek

Rüyada şilep görmek, rüyaya muhatap olan kişinin dünya hayatında sahip olduğu tüm varlığını güvende tutmak ve korumak amacıyla bir takım çalışmalar yapacağına delalet etmektedir. Böylelikle rüya sahibi yaşamını ve sahip olduğu varlığını kaybetme endişesinden kurtularak huzura ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada Tanker Görmek

Rüyada tanker görmek, rüya sahibinin mevcut bulunduğu yerden yakınlarını da beraberine alarak bir süreliğine huzur bulacağı sakin bir ortama gideceğini ve böylelikle de içindi bulunduğu sıkıntılardan ve stresten kurtularak felaha ereceğine yorulmaktadır. Özellikle çalışma hayatının rutin ve yorucu ortamından uzaklaşarak dinleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Bota Binmek

Rüyada bota binmek, rüyaya muhatap olan kişi eğer bota benzer bir şeye biniyorsa, bu onun mevcut hayatında önüne yeni fırsatların çıkacağına, bir takım işlerde başarılı olarak düzenli bir yaşam kuracağına delalet etmektedir. Gerçekleştirmeye çalıştığı hedeflerin önündeki engellerin yok olarak kişinin arzu ettiği hedeflere ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada Filika Görmek

Rüyada filika görmek, kişinin uzun süredir gitmeye uğraştığı ancak gidemediği bir yere varacağına ve orada mutlu vakitler yaşayacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin farklı ülkeleri ve farklı coğrafyaları gezmeyi düşlediğine ve bu amaçla bir takım planlar yaptığına işaret edilmektedir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

4 Yorumlar
 1. Emre KÜÇÜKKARA Yorumunda diyor ki;

  akşam 23 45 sularında ani bir sesle rüyamda siyah fare gördüm konuşmadan telimi açtım huzurlu siteniz geldi elime okudukça anladım hayırlı işler takipteyim,

 2. Anıl KALAYCI Yorumunda diyor ki;

  saat gece 02 00 sularında acı bir ses duyar duymaz rüyamda bulgur kaynatmak ansızın googleladım arayınca direk sizin huzur kapısı çıktı açıldı arama sayfama okundu iananamadım takipteyim,

 3. Ali Enes Yorumunda diyor ki;

  saat sabah 06 00 sularında uyanınca rüyamda işediğini gördüm diyanet hızlıca notebookumu aradım websiteniz görünce telfnuma okudum ve doğruydu saygılar devamke,

 4. Ahmet Melik Yorumunda diyor ki;

  üç saat önce sebepsizce rüyamda kömür gördüm önce bilgisayarımı açtım başladım aramaya isabetli yorumu sitenizde yeterince telime tekrar tekrar okudum hayırlı işler lütfen böyle kalın,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com