Rüyada Mantar Görmek

Rüyada mantar görmek rızık ve kazanç anlamına gelir. Ayrıca mantar, bizlere kötülüğü dokunacak insanlar olarak da tanımlanır. Önemsiz işlerle uğraşan, arkadaşlığını ancak zorda olduğu vakitler hissettiren, size hiç faydası dokunmayan ancak işi düştüğü vakit yanınızda biten kimseler olarak tanımlanır. Bu kimse ancak işi düştüğü vakit sizi tanır, sorar ve arar. Sizden alması gerektiğini aldıktan sonra sizi yolda görse tanımaz.

Rüyada mantar görmeyi çok farklı açılardan değerlendirebiliriz. Bunlardan biri de kadri yüksek çok değerli dost arkadaş, uzakta olsa da sizi savunup, kollayan vefalı bir dost olarak da tanımlanabilir.

Rüyada Mantar Toplamak

Rüyada mantar toplamak hayatınızda ilginç bir şekilde art arda gelişecek güzel haberler, yaşanacak sevinç verici olaylar ve peşi sıra karşınıza çıkacak rızıklar olarak tanımlanır. Rüya sahibi son dönemlerini çok hayırlı geçirecek ve son derece huzurlu ve mutlu olacaktır demektir.

Rüyada Mantar Pişirmek

Rüyada mantar pişirmek hayatınızda var olan tüm sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Kuş gibi rahatlayacak ve çok huzurlu olacaksınız. Varsa sıkıntınız sıkıntınıza çare bulacak ve bütün kötülüklerden uzaklaşacaksınız. Ayrıca rahata  erecek ve feraha kavuşacaksınız da demektir.

Rüyada Mantar Yemeği Yemek

Rüyada mantar yemeği yemek anlık ve gelip geçici maceralara işarettir. Rüyayı gören kişi mutlu olduğunu sandığı bir düzenin içine girecek ve heveslerine kapılacaktır. Girdiği mutluluğun gerçek olmadığını anladığındaysa vakit çok geç olacaktır. Bu durumdan dolayı rüya sahibi çok üzülecektir. Yaşadığı bu olayı uzun süre unutamayacaktır.

Rüyada Zehirli Mantar Görmek

Rüyada zehirli mantar görmek hayatınızda yaşanacak ciddi bir sıkıntıya işarettir. Siz bu sıkıntı karşılığında çok uğraşacak ve bu sıkıntıdan kurtulabilmek için ciddi bir çaba harcayacaksınız. Böyle bir rüya gören kişi, daha evvel hiç yapmadığı kötü bir şey yapacak, hatta eli haram olana uzanacak, bu konularda deneyimsiz olduğu için de işleri eline yüzüne bulaştıracak ve çok pişman olacaktır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com