Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kurşun kalem görmek, rüya sahibi için güzel bir rüyadır ve başarıya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin diplomaya sahip olup mesleki hayatında başarılı ve kıdemli biri olacağına işarettir. Kişinin eğitim hevesi ve öğrenme merakına, edebi sanata (şair, yazar, sanatçı vb.) ilgili olduğuna tabir edilir. Rüyada kurşun kalem görmek, rüyayı gören kişinin bulunduğu karanlık durumdan kalemi ve bilgisi ile yeneceğine ve amacına ulaşacağına delalet eder.

RÜYADA KURŞUN KALEM ALMAK

Rüyada kurşun kalem almak, kişinin hayatındaki kolaylıkları ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatındaki işlerin kolaylaşacağına, üstündeki yüklerin azalacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin sıkıntılı işlerinin yoluna girmesi ve başarılarının devam etmesi için en yakını olan bir kişiden yardım alacağına da tabir olunur.

RÜYADA KURŞUN KALEMLE YAZI YAZMAK

Rüyada kurşun kalemle yazı yazmak, anlaşma ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rakipleri veya iş ortaklarıyla bir masaya oturup anlaşarak el sıkışmasına işarettir. Rüya sahibi bu anlaşma sayesinde daha fazla kazanç elde ederek işlerinde başarılı bir yol izlemesine de yorumlanabilir.

RÜYADA KURŞUN KALEM BULMAK

Rüyada kurşun kalem bulmak, sadaka veya bir hayır işi işleneceğine yorumlanır. Rüya sahibi her kimse bir hayır işi için malından veya parasından severek, isteyerek harcama yapacağına delalet eder.

RÜYADA UÇLU KALEM GÖRMEK

Rüyada uçlu kalem görmek, rüyayı gören kişi için barış anlamına gelir. Rüya sahibinin kavgalı olduğu birkaç düşmanı ile barışacağına işaret eder. Bu düşmanlığı sürdürmek istemediği, barışmak için bir adım atacağı ve olumlu geri dönüş alacağına yorumlanır.

RÜYADA KALEM KUTUSU GÖRMEK

Rüyada kalem kutusu görmek, kişinin şansı demektir. Rüya sahibinin çok şanslı olduğuna, iş anlaşması için gittiği yerden ikinci teklifi de alacağına ve kişiler ile anlaşacağına işarettir.

RÜYADA KALEM KAYBETMEK

Rüyada kalem kaybetmek, kararsızlık anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bir durumda kararsızlığa ve karamsarlığa düşeceğine işaret eder. Aynı zamanda düştüğü çıkmaz durum yüzünden başarısızlığa uğrayacağına, kendisine inanan ve güvenen kimselerin tepkisiyle karşı karşıya kalacağına da yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz