Rüyada Tırnak Yemek

Rüyada tırnak yemek, rüya sahibinin yaşayacağı felaketlerin habercisidir. Kişinin sıkıntılı ve bunalımlı bir döneme gireceği, yaşamında her şeyin kötüleşeceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin tırnaklarını etlerine kadar yemesi, tedavisi mümkün olmayan hastalıklara ve yaşamında dönülmez kötü günlere delalet eder.

Rüyada Uzun Tırnak Görmek

Rüyada uzun tırnak görmek, uzun tırnak, dinimizce hoş karşılanmaz. Bu yüzden uzun tırnak gören kimsenin etrafı tarafından kınanacağı çirkin bir davranış yapacağı anlamına gelir. Şayet kişi rüyasında görevi ya da işi gereği uzun tırnaklara sahip olduğunu görüyorsa, rüya sahibinin maddi manevi kazanımlarının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Tırnaklarının Olmadığını Görmek

Rüyada tırnaklarının olmadığını görmek, rüyayı gören kişinin kayıpları olacağı anlamına gelir. kişi çevresindeki insanlar içinde itibarını kaybedecek, nakdi kayıplara uğrayacak ya da bulunduğu mevkiden mahrum kalacak anlamında yorumlanır. Kişinin rüyasında tırnaklarının olmadığını görmesi hayatında bedenen rahatsızlanacağı ya da başına bir kaza geleceği şeklinde tabir edilir. Bu rüya, kişi için sağlıksız ve uzun ömürlü olmayan bir yaşama işarettir.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin başına gelebilecek çok kötü olayların habercisidir. Rüyayı gören kimsenin kaza geçireceği ve hayati tehlikeler atlatacağı manasına gelir. Bu rüya, rüya sahibi için çok sıkıntılı dönemlerin geleceğini işaret eder.

Rüyada Tırnak Görmek

Rüyada tırnak görmek, değişik şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin gördüğü tırnaklar temiz hoş görünümlü ise bu, iş yaşamında başarıya ya da özel hayatında güzel günlere delalet eder; tırnaklar bakımsız ve pis ise rüyayı gören kimse için bu, hastalık ve üzüntü demektir. Kişi tırnakları rüyasında uzun şekilde gördüyse maddi sıkıntı olarak yorumlanır. Başka bir yoruma göre de uzun tırnak mal varlığı ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Tırnak Yemek Psikolojik Yorumu

Rüyada tırnak yemek psikolojik yorumu, rüyayı gören kişinin çekingen bir yapıya sahip olduğu sonucu çıkarılabilir. Günlük hayatında yalnızlığı seçen, çevresindeki insanlarla iletişim kuramayan, sorunlarını içene atan, mutluluklarını paylaşmayı beceremeyen kimselerdir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com