Rüyada Köpek Saldırısı Görmek

Rüyada köpek saldırısı görmek, tabircilerin genellikle hayra yorduğu rüyalardan birisi değildir. Rüya sahibini büyük belaların ve sıkıntıların beklediğine işaret etmektedir. Kişinin toplumsal hayatında anlaşamayacağı bazı insanlar olacağını ve bunların zamanla düşmanlık seviyesine gelen saldırıları ile karşılaşacağına, bu nedenle kendisini ve ailesini tehlike altında görerek devamlı bir kaygı ile yaşamını sürdüreceğine delalet eder. Ayrıca kişinin bu korkularının kendisine fayda vermeyeceğine ve hasımlarının vereceği zararlardan dolayı hayatında büyük yıpranmalar olacağına yorulur. Rüyaya muhatap olan kişiye sosyal hayatında daha dikkatli olması ve çevresindeki insanları iyi tanıması tavsiye edilir. Bunların yanında rüyada görülen köpek sayısının da düşman sayısıyla paralellik gösterdiği yapılan yorumlardan birisidir.

Rüyada Köpek Saldırısından Kaçmak

Rüyada köpek saldırısından kaçmak, rüyasında uğradığı köpek saldırılarından kurtulan kişi gerçek hayatında da bu doğrultuda kendisine saldırılar yapan hasımlarından sağlıklı bir şekilde kurtulacağına işaret eder. Bununla birlikte köpek saldırısından kurtulmasına yardım eden birisini görüyorsa eğer, gerçek yaşamında da başına gelebilecek kötü olaylardan uzak durabilmesi için karşısına kendisini uyaracak birinin çıkacağına alamettir. Ayrıca rüyaya muhatap olanın çevresinden de düşmanlarına yardım geldiğini ve yakınlarının bu tutumunun kişiye çeşitli sıkıntılar çıkaracağına yorulur. Dostlarının ihanetine uğraması kişinin büyük hayal kırıklığı yaşayacağına ve bu nedenle yalnız bir hayatının olacağına delalet eder.

Rüyada Köpek Saldırısından Yara Almak

Rüyada köpek saldırısından yara almak, düşmanlarının olası saldırılarına karşı kendisini korumak amacıyla aldığı önlemlerin işe yaramayarak hasımlarının galip geleceğine yorulur. Tüm çabalarına rağmen yapılan saldırılardan aldığı darbeler ile yaşamının birçok alanında problem yaşayacak olan kişinin, büyük bir zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Köpek Saldırısı Görmenin Psikolojik Yorumu 

Rüyada köpek saldırısı görmenin psikolojik yorumu, rüyayı gören kişinin sahip olduğu bir takım tutarsız davranışlar ve hareketlerini kontrol edememe durumundan dolayı kendisine zarar vereceğinden endişe duyması nedeniyle bunu zihninde sorun etmesidir. Devamlı bu fikirlerle aklını meşgul eden kişinin bir takım yardımlar alarak bu durumdan kurtulması gerektiğine işaret edilir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com