Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Köpek Beslemek

Rüyada köpek beslemek; maddi olarak zor duruma düşeceğine, zihinsel olarak ise kendisini huzurlu ve mutlu hissedeceğine, iş ve aile hayatında başarı elde edeceğine, rüya gören kişiye bütün kısmet kapılarının açılacağına, kısa bir zaman diliminde zorluk yaşanacağına ancak daha sonra refaha erileceğine, zorluklar ile mücadele edeceğine ve bunda başarılı olacağına, kişi bekar ise mutlu bir yuva kuracağına, güzel huylu bir eşe ve huzurlu bir aile hayatına işaret eder.

Rüyada Yavru Köpek Beslemek

Rüyada yavru köpek beslemek; rüyayı gören kişinin iş hayatında bir dönüm noktası yaşayacağına, bir iş karşısında herkesten öne çıkarak bu konuda başarı sağlayacağına ve terfi alacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Köpek Beslemek

Rüyada beyaz köpek beslemek; rüya sahibinin yetileri ve çabaları sonucunda iş hayatında yükselişe geçeceğine, aile hayatında ise çözüme ulaşamayan bir konunun kişinin gayretleri neticesinde sonuç bulacağına delalet eder.

Rüyada Köpekleri Beslemek

Rüyada köpekleri beslemek; kişinin farklı arkadaşlar ile tanışacağına, aile hayatının daha da iyileşeceğine, özlem duyduğu birisine kavuşacağına, bir süredir arzuladığı haberi sonunda alacağına ve kişinin mutluluğuna işaret eder.

Rüyada Dişi Köpeği Beslemek

Rüyada dişi köpeği beslemek; rüya sahibi evli ise eşi ile arasındaki ilişkinin iyi olacağına, aralarındaki problemin çözüme kavuşacağına, huzurlu bir aile hayatına, kişi bekar ise yakın zamanda biri ile tanışacağına, bu kişi ile kurulacak olan yuvanın hayırlı ve mutlu bir hayat olacağına alamet eder.

Rüyada Köpek Balığı Beslemek

Rüyada köpek balığı beslemek; rüyayı gören kişinin çok hayırlı ve duyduğunda sevinçten yerinde duramayacağı bir haber alacığına, güzel olaylar yaşanacağına, kimsenin kendini anlamadığını düşünerek kendisini yalnızlaştıracağına bu durum karşısında ailesinin ve arkadaşlarının yardımcı olacağına ve bu durumun çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Kurt Köpeği Beslemek

Rüyada kurt köpeği beslemek; kişinin nasibinin açılacağına, büyük teklifler alacağına bunlar neticesinde iş hayatında bir yükselişe geçeceğine, maddi olarak güzel gelirler elde edeceğine, bir aile büyüğünden büyük iyilik göreceğine işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz