Rüyada Komando Görmek

Rüyada komando görmek başarı, mutluluk ve huzur gibi olumlu anlamlar taşıdığı hayırlı olarak kabul edilir. Ynei başlangıçları da simgeleyen komando iş hayatında yükselişe de işaret eder. Olumlu olarak yorumlanan bu rüya aynı zamanda sosyal hayattaki yükselişin de habercisidir.

Rüyada komando asker görmek

Rüyada komando asker görmek her açıdan hayırlara vesile olan bir rüya olarak kabul edilmektedir. Rüyada asker görmek ve rüyada komando görmek daima güzel gelişmelerin müjdesini verir. Rüya sahibi yakın zamanda iş ve sosyal hayatında itibara kavuşacak ve büyük kaznaçlar elde edecektir.

Rüyada komando olmak

Rüyada komando olmak rüya sahibinin yaşam şartlarında iyileşme göreceği şekilde yorumlanır. Çekilen geçim sıkıntısı, mutsuzluk ve başarısızlık ile geçen günlerin sonunda biteceği ve kısa süre içinde yerine bolluk ve bereketin geleceği haber verilmektedir.

Rüyada komando beresi görmek

Rüyada komando beresi görmek de rüyada komando görmek gibi hayırlı bir rüyadır.  Rüya sahibinin özellikle meslek hayatında büyük başarılar elde edeceği, hem işin de hem de aile hayatında bereket ve bolluğun geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca bugüne kadar yeterince takdir edilmeyen tüm başarıların artık gözle görünür hale geleceği ve hakkının teslim edileceği de bu rüyanın işaretleri arasındadır.

Rüyada komutan görmek 

Rüyada komutan görmek genellikle iş hayatında gerçekleşecek başarılara işaret eder. Rüyada komando görmek gibi rüya sahibine olumlu gelişmeler yaşanacağının sinyallerini veren bu rüya kısa sürede büyük başarılar elde edileceğini gösterir.

Rüyada kumandan görmek

Rüyada kumandan görmek mesleki olduğu kadar öğrencilik hayatında da kapıda bekleyen başarıların habercisidir. Akademik gelişmeler, yüksek tahsilde alınacak önemli dereceler, statünün yükselişi, kolayca gerçekleşecek gelir artışı gibi rüya sahibi için müthiş gelişmelerin yaşanacağını gösteren bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bulunduğu mevkide sözünün daha dinlenilir hale geleceğini de haber verir. Haberci rüyaların en hayırlılarından biri olan asker ve komando görmek ile ilgili rüyalar rüya sahibinin hayatında yaşanacak olumlu gelişmeleri müjdelerken, rüya sahibinin bu yeni konumu için gerke psikolojik gerek bilgisi ile hazır olması gerektiğinin de işaretlerini vermektedir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

3 Yorumlar
  1. Ata ŞENARYA Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 30 gibi susadım rüyamda ben gördüm anında cepimi açtım girdim websiteniz görünce ekranıma düşşünceliyim sağlıcakla kalın böyle devam edin lütfen,

  2. Ekin CANDEMİR Yorumunda diyor ki;

    sabah namazından önce günü gece yarısından önce rüyamda güvercin yavrusu gördüm uyanır uyanmaz eski bilgisayarımın başında buldum kendimi huzur siteniz açıldı telfnuma beni tekrar düşünmeye sevketti gerçekten özelsiniz sitenizi devamlı takipteyim,

  3. Ayşegül UĞRAŞ Yorumunda diyor ki;

    33 saat önce nedensiz bir biçimde rüyamda tanımadığın biriyle kavga ettiğimi hızla arama tuşuna bastım huzur siteniz açıldı cep telefonuma anladıkça okudum saygılar sık kullanılanlara sitenizi ekledim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com