Rüyada Kömür Görmek

Rüyada kömür görmek, sahip olunan mal varlığının, yetimlerin hakkını gasp ederek elde edildiğine işaret eder. Rüyada kömür görmeye, rüya tabircilerinin getirdiği bir diğer yorum da devlet kurumunun yüksek bir makamında görev yapan memura işaret ettiğidir. Rüyaya muhatap olan kişi kömürü yaktığını görüyorsa eğer kendisinde var olan ve helal olmayan kazançların  elden çıkmasına ve kaybolmasına işaret eder. Yanan kömürün adeta çıtır çıtır ses çıkararak alev aldığını ve yandığını görmek, kişinin bir konu hakkında devlet kurumlarına açıklama yapacağı ya da hesap vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada yanan kömürün ortada hiçbir sebep yokken aniden sönmesi ya da yanmamış bir görüntüye sahip olması, kişinin icra ile kaybettiği mallarını tekrar kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, kömürün ateşinin kor haline geldiğini görüyorsa eğer, devlet kurumlarında bir takım işlerinin olduğunu ve söz konusu işlerin çabuk ve kolay bir şekilde çözülemeyeceğini ifade eder. Rüyada görülen kömür, yağmurlu veya karlı bir havada karşılarına çıkıyorsa bu, yakın zamanda bir takım kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Kömür Taşımak

Rüyada kömür taşımak, kişinin bir takım kazançlara ulaşacağına işarettir. Kişi rüyada kömür taşıdığını görüyorsa eğer, maddi anlamda zor şartlarda çalıştığını, ancak geçimini sağlayarak kimseye el açmadığını ifade eder.

Rüyada Kömür Almak

Rüyada kömür almak, rüyaya muhatap olan kişi, kömürü aldığını ve yaktığını böylelikle de ısındığını görüyorsa eğer, hayatında önüne çok büyük bir engel ya da problem çıkacağını, ancak bunu atlatacağını ifade eder.

Rüyada Kömür Madeni Görmek

Rüyada kömür madeni görmek, çalışma yaşamdaki bazı olumlu gelişmelere işarettir. Rüyayı görenin yaptığı bir iş ya da attığı bir adım neticesinde karşısına büyük fırsatların çıkacağı ve bunları değerlendirerek iyi bir maddi kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Kömür Tozu Görmek

Rüyada kömür tozu görmek, yakın zamanda yaşanacak bazı sıkıntılara işaret eder. Kişinin çalışma hayatında büyük umutlarla attığı adımların hüsranla sonuçlanacağına ve bunun neticesinde maddi olarak zarar edeceğine işaret eder. Ayrıca kişinin savurganlık yaparak malını kaybedeceğine işaret eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com