Rüyada Kıskanıldığını Görmek

  1. Rüyada Kıskanıldığını Görmek

Rüyada kıskanıldığını görmek, bu rüyayı gören kişinin yapacağı iyi iş, davranışlara ve, rüyayı gören kişinin iş konusunda gayet başarılı bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir. Birçok yönde insanların istediği yaşama sahip olmak, her işi en iyi şekilde yapmak, özel hayatla iş hayatını iyi bir şekilde yürütmek anlamına da gelmektedir. Eğer rüyanızda bir kadın sizi kıskanıyorsa, dedikodu, haksız sözler işitmeye alametken, eğer bir kadın değil de erkek tarafından kıskanılan bayanların, kavgaların bitmek bilmediği (eksik olmadığı) bir ilişki yaşayacağının belirtisidir. Bu ikisinden biri değil de evli bir kadının, eşi tarafından kıskanıldığını görmesi durumunda ilişkilerinde güvensizliğin olduğu, eş olarak giderek birbirlerinden uzaklaştıkları şeklinde yorumlanır.

  1. Rüyada Birini Kıskandığınızı Görmek

Rüyada birini kıskandığınızı görmek, kendine karşı güveni olmayan herhangi bir kişinin, bunu örtmek ve dışarıya olduğu gibi değil de farklı bir biçimde göstermek için bazı yollara başvuracağını ve bu davranışları nedeniyle tepki toplayacağını ve asosyal bir hal alacağını bildirmektedir. Rüyasında eşini kıskandığını gören kişiler ise sürekli olarak bir şüphe içinde olurlar ve gerçek olmayan bazı nedenlerden dolayı sürekli kavga veya tartışma çıkarıp aile içinde huzursuzluğa neden olurlar. Bekar bir kadının sevgilisini kıskandığını görmesi ise uygunluğu bulunmayan bir ilişki yaşadığına ve bu kişi ile geleceğinin olamayacağını işaret etmektedir.

  1. Rüyada Kıskançlık Krizine Girmek

Rüyada kıskançlık krizine girmek, bu rüyayı gören kişinin sürekli hırçın davranan rüya sahibinin ailesi tarafından eleştirilmesi, işte sürekli şikayetçi olması nedeniyle yöneticileri ile ilişkilerinin bozulması, uğursuzlukla gösterilen olayların yer bulması olarak tabir edilir.

  1. Rüyada Kıskanılmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada kıskanılmanın psikolojik yorumu şu şekildedir: Fazla övünen ve kendine çok önem veren kişileri temsil eder. Kendisi ile ilgili eleştiriyi kabul etmeyen, kusurlarını görmezden gelen, sürekli kendi bildiğini yapan ve insanların düşüncesine önem vermeyenlerin kişilerin gördüğü rüyalardır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Cansın RECEPOĞLU Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 07 00 sularında akşamı erken yattığımda rüyamda börek yapmak aniden laptopumu açtım doğru tabiri bir tek bu sitede görünce iphonumun ekranına çok düşündüm iyisiniz güzel yayınlar dilerim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com