Rüyada İstenmemek

Rüyada istenmemek rüyayı nasıl bir şekilde gördüğünüze bağlı olarak değıişkenlik göstermektedir. Eğer rüyada çok yakın bir arkadaşınız tarafından istenmediğinizi görmeniz tam aksine onunla aşk yaşayıp üstelik bu aşkın evlilik sürecine kadar da ilerleyeceği anlamına gelmektedir. Bu yönden rüyasında yakın bir arkadaşı tarafından istenmediğini gören kimsenin o kişiyle evlilik yolunda ciddi anlamda önemli bir adım atacağını dile getirmemiz her yönden mümkün hale gelecektir.

Öte yandan ev halkı tarafından istenmeyen birisi olarak kendinizi görmeniz gerçekten de günlük hayatınızda da hem ev halkıyla hem de çevrenizdeki insanlarla sürekli sürtüşmelerinizin olacağı ve sürekli problemlerle baş etmek durumunda kalacağınız anlamına gelir. İşte bu özelliğinden hareketle rüyada istenmeyen birisi olarak kendinizi görmeniz olumsuz bir durum olarak görülmektedir. Çalıştığınız iş yerinizde istenmeyen adam ilan edilmeniz ise iş yaşamınızda hedeflediğiniz performansın altında kalarak başarısız olacağınıza delalet etmektedir. Bu durumun da sizin motivasyonunuzu gerçekten de ciddi oranda düşüreceğine ve bu özelliğinden de hareketle birtakım problemlerle karşı karşıya kalmanız anlamına geleceğine her yönden delalet etmektedir. Ortada duran bu özelliklere dayanarak her yönden tamamen fark yaratan nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rüyada Birisini İstememek

Rüyada birisini istememek kişinin günlük hayatında da sosyal ilişkilerini bozacağına delalet ederek hoşgörüsüz, insanlara tepeden bakan ve de kibirli birey olarak karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra rüyasında çok iyi birisini istemediğini görmek ise rüyayı görenin kötü kişilerle arkadaşlık kurarak sosyal ilişkilerinin bozulacağı anlamlarına gelivermektedir.

Rüyada İstenmediğini Görmek

Rüyada istenmediğini görmek iftira, karalama kampanyası vs gibi küçük düşürücü durumlarla karşı karşıya kalarak böylelikle hem iş yaşamında hem de sosyal yaşamında dengesini tamamen alt üst edecek sonuçlarla karşı karşıya geleceğine alamet eder. Bunun yanı sıra çevrenize karşı son dönemlerde oldukça kırıcı, incitici hareketlerde bulunacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada İstenmemenin Psikolojik Tabiri

Rüyada istenmemenin psikolojik tabiri kişinin günlük hayatında yalnızlıktan doğan dışlanma, belli bir gruba girememe ve diğer insanlar tarafından kabul edilmeme kaygısının bir bilinçaltına yer etmesinden kaynaklı durumdur.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com