Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyada kırık ayna görmek, rüyaya muhatap olan kişinin gerçekleştirmek için uğraştığı düşlerine, önüne çıkan bir takım engellerden dolayı ulaşamayacağına, ancak yılmadan çabalamaya devam ederse bir süre sonra başarabileceğine işaret eder. Görülen rüyadaki ayna bir duvara asılı şekilde ise, kişinin önüne çıkan engelleri kaldırabilmesi için uzun süre çabalayacağına; gördüğü ayna hem kırık hem de yerde duruyorsa, kişinin kederleneceği bazı olaylar olacağına yorulur. Rüyadaki ayna tam kırılma anında görülüyorsa, kişinin çalışma yaşamında bazı problemlerin ortaya çıkacağına ve bunun sonucunda da parasal olarak sıkıntıya gireceğine delalet eder.

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada ayna görmek, tabircilerin farklı manalarda yorumladığı rüyalardan birisidir. Rüya sahibi aynaya baktığında alımlı ve hoş bir görüntü ile karşılaşıyorsa, bahtının açılarak güzel günlere adım atacağına; kişi aynaya bakınca kendisini harap ve bakımsız bir halde görüyorsa, hayata dair isteklerinin şimdilik gerçekleşemeyeceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin aynaya bakınca yansımasını görüyorsa yakın zamanda güzel günlere ulaşacağına işarettir.

Rüyada Çatlamış Ayna Görmek

Rüyada çatlamış ayna görmek, kişinin yakın bir zamanda başına bazı musibetlerin geleceğine işaret olarak yorumlanır. Çevresinde kendisinin iyiliğini ve ilerlemesini engellemek isteyen bir takım düşmanların ortaya çıkacağına işaret eder. Özellikle bu düşmanları ile çalışma yaşamında karşılaşacak olan rüya sahibi, sözü edilen düşmanları ile yaşadığı problemlere çözüm getiremezse, mesleki anlamda sıkıntıya girebileceğine işaret eder.

Rüyada Eski Aynanın Kırılması

Rüyada eski aynanın kırılması, kişinin üzerinde dolaşan kötü gözlerin kalkacağına işaret eder. Bununla birlikte kişiye düşmanlık besleyerek kötülük etmek isteyenlerin amaçlarını gerçekleştiremeyeceklerine yorulur. Rüya sahibinin, yakınlarından ve çevresindeki arkadaşlarından sakladığı bir takım sırlarının olduğu, bunu uzun süredir gizlemesine rağmen yakın zamanda söylememesi gereken kişilerle paylaştığı ve sonucunda da özellikle hane halkıyla arasının bozulacağına delalet eder. Bu rüya ile ilgili tabircilerin getirdiği bir başka yorum ise, eski aynanın kırılması kişide var olan ümitsizliğin sona ermesine ve hayata daha dair daha güzel bir bakış açısı kazanmasına işaret olduğudur.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com