Rüyada Kartopu Görmek


Rüyada kartopu görmek, ferahlığa ve hafiflemeye alamet eder. Rüyayı gören kişinin, hayatın sonuna gelince sakin, huzurlu ve mutlu olacağını işaret eden bu rüya, kişinin yakın zamanda sevdiklerine kavuşacağına, onlarla bir arada yaşayacağına ve bir süre boyunca onlardan hiç ayrılmayıp hep beraber yaşayacağına da göstermektedir. Bu rüyayı gören kişinin eğlence dolu hayat yaşamaya, sorunları kafaya takmamaya, olayları büyütmemeye ve soğukkanlı davranmaya tabir edilir.

 1. Rüyada Kartopu Oynadığını Görmek

Rüyada kartopu oynadığını görmek, o rüyayı gören kişi hayatında başarı sahibi olup mutlu olur. Kişi, yüzünü güldürecek, kendini iyi hissettirecek gelişmeler ve olaylar yaşayacaktır.

 1. Rüyada Kartopu Atmak

Rüyada kartopu atmak, hayırlara alamet eder ve kişinin keyifli olacağına, amaç ve hedeflerine ulaşmayı başaracağına, karşısına hayırlı ve uğurlu olacak kısmetlerin çıkacağını işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin birçok fırsat yakalayacağı bir dönemin geleceğine işaret eder. 1. Rüyada Karla Oynamak

Rüyada karla oynamak, rüyayı görenin kendini olduğu gibi kabul etmesi ve sevmesi gerektiği ile açıklanır. Fiziksel güzellik değil de, aslında ruh güzelliğinin daha önemli olduğunun bilincine varılmasına işaret edilir.

 1. Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemek, iki türlü anlam taşır. Rüyada sıcak havada kar yemek hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin şifa bulacağına işaret ederken, kişi tam da kış ayında kar yediğini görürse o zaman bu uğursuzluktur ve rüya sahibini mutsuz edecek olayların yaşanacağına yorumlanır.

 1. Rüyada Yazın Kar Yağdığını Görmek

Rüyada yazın kar yağdığını görmek, ağız tadının, keyfin ve neşenin sarsılmasına neden olacak haberlere, can sıkacak sözlere ve sıkıntıya düşürecek olaylara alamet eder. Kısacası şanssızlık yaşanacağını işaret etmektedir.

 1. Rüyada Üzerine Kar Yağdığını Görmek

Rüyada üzerine kar yağdığını görmek, rüya sahibini çok kötü günlerin beklediğine işaret eder.Rüyada Kartopu Görmek” için bir yorum

 • 2 Kasım 2019 tarihinde, saat 18:46
  Permalink

  Rüyamı anlatıyorum ;
  Hava karanlıktı -gece olduğu belliydi- balkona çıkmış çömelmiş şekilde duruyordum. Sonra kafamı yere çevirince, bir kar yığınına -fazla yüksek değil- bastığımı ama ayak izimin çıkmadığını farkettim. Önümde de balkonun korumalık şekilde yarım duvarı vardı -gerçektekinden daha da kısa-. Ayağımın altında ki karı alıp kartopu yapıp aşağıya atıyordum. Ve attığım yere de sokak lambasının ışıkları vuruyordu. Sizce bunun tanımı ne olabilir? Rüyayı 01.11.19 (1 kasım 2019) da gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir