Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek 

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek rüyayı gören kişinin uzun zamandır çektiği korkularına işaret eder. Etrafında ona zarar vermek isteyen kişilerden emin olan rüya sahibi bu sayede kendini koruma altına alacaktır. Ancak bazı alimler bu rüyayı farklı şekilde yorumlamışlar ve rüya sahibinin büyük bir günah işlediğine işaret ettiğini ifade etmişlerdir. Bu açıklamanın devamına göre kıyamet koptuğunu gören kişinin işlediği büyük günah ve hatalar yüzünden toplum içinde küçük duruma düşmesi de muhtemeldir. Bazı açıklamalara göre bu rüya kıyametin herkesin kendi ölümüne işaret ettiğini ifade ederek rüya sahibinin ecelinin yaklaştığını da anlatabilecğei konusunda açıklamada bulunmuşlardır.

Rüyada kıyametteki mizanı görmek

Rüyada kıyametteki mizanı görmek ile ilgili terazi anlamına gelen mizandan yola çıkarak adaleti sağlayan bir hükümdar ya da yetkili kişiyi işaret ettiğine dair yorumlar bulunmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin adaleti sağlayan hükümdar ya da yetkili kişi olması da muhtemeldir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada kıyamet koptuğunu görmek ya da kıyametteki mizanı görmek ile ilgili bir rüya gören kişinin iki küs kişiyi barıştıran arabuluculuk görevini yerine getireceğini ifade ettiğini de söylerler. Rüyada görülen mizanda günahların ağır bastığını gören kişi ise çok dikkatli olmalı ve günahlarından arınması adına adım atması gerekmelidir.

Rüyada kıyamette sorguya çekilmek 

Rüyada kıyamette sorguya çekilmek sorgudan nasıl çıkıldığına göre yorumlanacak bir rüyadır. Sorgunun iyi geçtiğini gören rüya sahibi için hayırlı rüyalar arasında bulunan bu görüntü aksi durumda rüya sahibine bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada kıyamet alametlerinden birini görmek 

Rüyada kıyamet alametlerinden birini görmek uyarıcı bir rüyadır. Rüyada kıyamet koptuğunu görmek gibi rüya sahibinin hayatına çeki düzen vermesi gerektiği ile ilgili bir uyarı niteliğindedir. Ölüm vuku bulmadan önce rüya sahibinin günahlarından arınması gerektiğini ve sevap yapmasını ifade etmektedir.

Rüyada mahşer meydanı’nda dikildiğini görmek 

Rüyada mahşer meydanı’nda dikildiğini görmek bazı durumlarda çekilecek sıkıntılara dair uyarı vermektedir. Bazı rüya tabircileri ise mahşer meydanı ile ilgili rüyaların düşmana karşı galip gelmeye ve zafer ile mutluluğa delalet ettiğine dair yorumlar yapmışlardır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com