Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak 

Rüyada birinin öldüğünü duymak hayra yorulmayan rüyalar arasındadır. gerçek hayatta ölüğm haberi almanın üzüntüsü bu rüğyayı gören kişi için de üzüntülü günlerin beklediğine işarettir. Hayal kırıklığı ile birlikte içine kapanık karamsar günlerin geçirileceğine işaret eden bu rüya bu güne kadra verilen emeklerin ve beklentilerin yarım kalacağına işaret eder. Uzun zamandır planlanan bir işin yolunda gitmeyeceğini söyleyen bu rüyada kişi aynı zamanda yakınları tarafından nankörlüe uğrayacaktır.

Rüyada birinin öldüğünü duymak ve ağlamak 

Rüyada birinin öldüğünü duymak ve ağlamak sadece ölüm haberi duymaya nazaran hayra alamet olarak görülür. Rüyada göz yaşı akması sıkıntılardan kurtulmaya ve rüya sahibinin sağlık sorunları varsa kısa sürede iyileşmesine delalettir.

Rüyada ölüm haberi almak 

Rüyada ölüm haberi almak rüya sahibi için hayırlı değildir. Bu tarz rüyalar uğursuzluk olarak kabul edilmektedir.

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü duymak 

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü duymak öldüğü duymak görülen tanıdığın uzun ömürlü olacağını müjdeler. Rüyada birinin öldüğünü duymak ile zıt anlam taşıyan bu rüyada öldüğü duyulan kişinin tanıdık olması rüyayı hayırlı rüyalar arasına katar.

Rüyada hasta birinin öldüğünü duymak 

Rüyada hasta birinin öldüğünü duymak gerçek hayatta hasta olan kişinin iyileşeceğine işaret eder. Eğer hasta olan kişi hastanede bulunuyorsa kısa sürede şüfa bulup hastaneden çıkacaktır.

Rüyada düşmanının öldüğünü duymak 

Rüyada düşmanının öldüğünü duymak da hayırlı olarak kabul edilir. Öldüğünü duyulan düşmanın yaptığı kötülüklerin rüya sahibini etkilemeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada bir dostun öldüğünü duymak 

Rüyada bir dostun öldüğünü duymak yine öldüğü sanılan dostun ömrünün uzun olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada birinin öldüğünü duymak ölen kişiye göre farklı anlamlara gelmektedir.

Rüyada birinin öldürüldüğünü duymak 

Rüyada birinin öldürüldüğünü duymak da rüyada birinin öldüğünü duymak gibi negatif rüyalardandır. Öldürülen kişi tanıdık ise o kişinin bazı sıkıntılar yaşayabileceğini anlatır. Ancak öldürülen kişi tanıdık değilse haksızlık yapacak kişinin rüya sahibi olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada genç birinin öldüğünü duymak

Rüyada genç birinin öldüğünü duymak olumlu olarak yorumlanır. Uyumlu ve iyi kalpli bir kişinin varlığını işaret eder. Aynı zamanda öldüğü görülen genç tanıdık ise yüksek mevkilere geleceğini de müjdeler.

Yorumları Göster (5)