Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak 

Rüyada birinin öldüğünü duymak hayra yorulmayan rüyalar arasındadır. gerçek hayatta ölüğm haberi almanın üzüntüsü bu rüğyayı gören kişi için de üzüntülü günlerin beklediğine işarettir. Hayal kırıklığı ile birlikte içine kapanık karamsar günlerin geçirileceğine işaret eden bu rüya bu güne kadra verilen emeklerin ve beklentilerin yarım kalacağına işaret eder. Uzun zamandır planlanan bir işin yolunda gitmeyeceğini söyleyen bu rüyada kişi aynı zamanda yakınları tarafından nankörlüe uğrayacaktır.

Rüyada birinin öldüğünü duymak ve ağlamak 

Rüyada birinin öldüğünü duymak ve ağlamak sadece ölüm haberi duymaya nazaran hayra alamet olarak görülür. Rüyada göz yaşı akması sıkıntılardan kurtulmaya ve rüya sahibinin sağlık sorunları varsa kısa sürede iyileşmesine delalettir.

Rüyada ölüm haberi almak 

Rüyada ölüm haberi almak rüya sahibi için hayırlı değildir. Bu tarz rüyalar uğursuzluk olarak kabul edilmektedir.

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü duymak 

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü duymak öldüğü duymak görülen tanıdığın uzun ömürlü olacağını müjdeler. Rüyada birinin öldüğünü duymak ile zıt anlam taşıyan bu rüyada öldüğü duyulan kişinin tanıdık olması rüyayı hayırlı rüyalar arasına katar.

Rüyada hasta birinin öldüğünü duymak 

Rüyada hasta birinin öldüğünü duymak gerçek hayatta hasta olan kişinin iyileşeceğine işaret eder. Eğer hasta olan kişi hastanede bulunuyorsa kısa sürede şüfa bulup hastaneden çıkacaktır.

Rüyada düşmanının öldüğünü duymak 

Rüyada düşmanının öldüğünü duymak da hayırlı olarak kabul edilir. Öldüğünü duyulan düşmanın yaptığı kötülüklerin rüya sahibini etkilemeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada bir dostun öldüğünü duymak 

Rüyada bir dostun öldüğünü duymak yine öldüğü sanılan dostun ömrünün uzun olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada birinin öldüğünü duymak ölen kişiye göre farklı anlamlara gelmektedir.

Rüyada birinin öldürüldüğünü duymak 

Rüyada birinin öldürüldüğünü duymak da rüyada birinin öldüğünü duymak gibi negatif rüyalardandır. Öldürülen kişi tanıdık ise o kişinin bazı sıkıntılar yaşayabileceğini anlatır. Ancak öldürülen kişi tanıdık değilse haksızlık yapacak kişinin rüya sahibi olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada genç birinin öldüğünü duymak

Rüyada genç birinin öldüğünü duymak olumlu olarak yorumlanır. Uyumlu ve iyi kalpli bir kişinin varlığını işaret eder. Aynı zamanda öldüğü görülen genç tanıdık ise yüksek mevkilere geleceğini de müjdeler.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

5 Yorumlar
 1. Fatih Enes Yorumunda diyor ki;

  saat gece 01 15 gibi sabaha karşı rüyamda fotoğraf gördüm hayırdır deyip telefonu açtım girdim nete sayfanız açılınca note 21 imin ekranına hep düşünürdüm gerçekten özelsiniz devam edin lütfen,

 2. Dilara YILDIRIM Yorumunda diyor ki;

  saat gece 12 gibi olabildiğince rüyamda sürekli aynı kişiyi gördüm hızla arama tuşuna bastım doğru rüya tabirleri ile siteniz geldi cep telefonuma anladıkça okudum beni çok mutlu ettiniz bilgi dolusunuz,

 3. Canan Barış Yorumunda diyor ki;

  saat gece 04 00 gibi günü gece yarısından önce rüyamda kamyon gördüm kesin kes hayırlı rüya tabiri için telefonuma baktım, birkaç aramadan sonra geldi cebbime farkındayım ilgilisiniz devam edin lütfen,

 4. Eray ERDOĞAN Yorumunda diyor ki;

  yatsı namazından önce heyeceanlandım rüyamda sinek gördüm rüya tabirleri nedir dedim iphone mı açtım birkaç aramadan sonra geldi görüntüme düşünceli oldum hayret ettim sitenizi devamlı takipteyim,

 5. Enes NASUH Yorumunda diyor ki;

  yatsı namazından sonra sabaha karşı rüyamda beyaz dut yemek uyanınca bunumu demek istediğin dedi doğru rüya tabirleri ile siteniz geldi karşıma düşüncelere daldım klavyenize sağlık lütfen böyle devam edin,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com