Rüyada Gazeteci Görmek

Rüyada gazeteci görmek kişinin çevresindeki olaylarla çok yakından ilgileneceğine, sürekli çevresindeki dedikodulara kulak kesileceğine işaret eder. Öte taraftan politik konularda çok büyük bilgiler edineceğine genel kültürünün ilerleyeceğine yorumlanır. Bunun yanı sıra kendisinin de çevresindeki dedikodulara yönelik bir şeyler söyleyeceğine, aslı astarı olmayan konularda gereksiz yorumlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Gazeteci Olmak

Rüyada gazeteci olmak kişinin her zaman doğruluğu, dürüstlüğü, tarafsızlığı adeta hayat felsefesi haline getiren kişi olduğunu göstermektedir. Öte taraftan rüyayı gören kimsenin ailesinden aldığı sıkı terbiye ile tüm konularda yalandan yanlıştan kaçınan öleceğini bile bilse doğruluktan şaşmayan kişi haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Ünlü Gazeteci Olmak

Rüyada ünlü gazeteci olmak rüyayı görenin çevresi tarafından mesleğindeki üstün başarıları nedeniyle takdir edileceğine ve kendisine sürekli imrenileceğine yorumlanır. Öte yandan kendisinin bu başarılarını bir türlü yeterli bulmayarak çevresindeki usta kişileri hep kendisine örnek almaya devam ederek başarılarına bir yenisini daha ekleyeceğine işaret etmektedir. Kişinin meslek yaşamında çok parlak bir kariyerin kendisini bekleyen günlerin de yakın olduğuna delalet eder.

Rüyada Gazetecileri Görmek

Rüyada gazetecileri görmek kişinin çevresinde olup biten tüm olaylara son derece sağduyulu yaklaşarak duyarlı bir kişi olacağına yorumlanır. Öte yandan sosyal ilişkilerinde de çok başarılı olacağına ve kendisinin takdir edilerek sosyal statüsünün yükseleceğine yorumlanır. Bunun yanı sıra çevresinde yaşanan problemlerle bire bir ilgilenerek bunların sona ermesi için de tüm gayretiyle çabalamaya devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Muhabir Görmek

Rüyada muhabir görmek bireyi yakın zamanda iyi kötü, güzel çirkin, huzurlu huzursuz günlerin beklediğine delalet eder. Yani kişinin yakın zamanda hem iyi haberlerle hem de kötü haberlerle karşılaşacağına işaret eder. Ayrıca kişinin hiç ummadığı bir zamanda şifa bularak hastalıktan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Muhabir Olmak

Rüyada muhabir olmak kişinin hayatında aldığı kararları uygulamadan önce çevresindeki yakın insanlara danışacağına, onlara danışmadan bir işe kalkışmayacağına rivayet edilir. Fakat bu rüyayı gören kişinin eninde sonunda yine kendi bildiğini okuyacağına ve bunun da sonucunun pek hayırlı olmayacağına yorumlanmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ceren Cansu Yorumunda diyor ki;

    akşam 23 45 sularında gece rüyamda yılan gördüm ve öldürmek perdeleri açmadan search ettim bu sayfanın aldında girince elime okudukça anladım gerçekçisiniz tebrik ederim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com