Rüyada Ezan Okunması

Rüyada ezan okunması, birçok rüya tabircisinin farklı yorumladığı bir konudur. Kimi tabirci bu durumu hac vazifesini eda etmeye ve sefere çıkmaya yorarken kimisi de makam mansıbın artarak hakimiyet sağlamaya delalet ettiğine dair fikir belirtmektedir. Evli bir kişi rüyasında yatak üzerinde bulunduğu sırada ezan okuyorsa eşi ile mutlu olacağına işarettir. Kişi evinin içinde bulunduğu sırada ezan okuyorsa eğer bu durum ev halkının mutlu olmasına ya da ekonomik açıdan problemler yaşayacağına yorulmaktadır. Cadde veya sokak gibi ev dışı bir yerde ezan okunduğunu görmek halkın mutlu ve mesut bir yaşam süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada Ezan Sesi İşitmek

Rüyada ezan sesi işitmek, kişinin duyduğu ses eğer yabancısı olmadığı birinin ise, bu durum ezanı duyan kişinin yakın zamanda Kutsal Topraklara gideceğine yorulmaktadır. Duyulan ezan sesi eğer yabancı bir kişiye ait ise, duyan kişinin hayatında problemler çıkacağına ve istenmeyen durumlarla karşılaşacağına işaret eder. Kişinin rüyasında kulağa hoş gelen bir ezan duyarsa, dünyada ve ahirette mesut olacağına, güzel işler yapacağına delalet etmektedir. Eğer hoş olmayan bir ses duyarsa, bu da tam tersi olarak yaptığı iyiliklerin boşa gideceğini ve dini hayatında bazı eksikliklerin olduğuna yorulmaktadır.

Rüyada Ezan Okumak

Rüyada ezan okumak, kişi ezan okumayı eğer evinin içinde gerçekleştiriyorsa, hayırlı ve mutlu bir aile hayatının olacağına; rüyayı gören kişi bunu hapishane gibi özgürlüğünden mahrum bırakıldığı bir yerde yaparsa ve gerçek hayatında da tutuklu durumdaysa kısa sürede felaha erişeceğine delalet eder. Yıkandığı bir yerde hamam vb. ezan okuduğunu görüyorsa dünya hayatına fazlaca düşkünlük göstererek yanlış işlere sapacağına; dağ veya tepe başında ezan okuyorsa eğer yoldan sapmış insanlarla tanışacağına delalet etmektedir.

Rüyada Ezan Okunmasının Psikolojik Tabiri

Rüyada ezan okunmasının psikolojik tabiri, kişinin mevcut problemlerinden sıyrılmaya çalışarak ferahlık aradığının işaretidir. Kişi rüyasında ezan okuyorsa eğer, psikolojik olarak hayatında yaptığı bazı hatalardan dolayı vicdani sıkıntılar yaşadığı ve bu durumdan kurtulmaya çalıştığı anlaşılmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Deniz CİHAN Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 00 sularında sabahı saat 11 gibi rüyamda bakkal gördüm gördüklerime yorum aramak için nette araştırma yaptım güzel websiteniz çıktı ekrana okuyarak anladım siz çok iyisiniz yayınlarınızın devamını dilerim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com