Rüyada Etek Almak

Rüyada etek almak, rüyada etek aldığını gören erkek için zor bir evlilik demektir. Evlendiği kişinin baskın karakterli olduğu, kendisini çok fazla önemsediği, çevresine karşı küçümser hareketlerde bulunduğu anlamına gelir. Rüya, eşi tarafından değersiz olduğu hissettirilen erkeğin mutsuzluğunu ifade eder. Ayrıca bu rüyanın sahibi genç ve bekâr bir erkek ise; evlilik kararında dikkatli olması, acele etmemesi ve aile büyüklerinin fikirlerini dinlemesi gerekir. Etek aldığını gören bir kadın ise; güzelliği ile çevresinin dikkatini çektiği, insanların ona imrenerek baktığı ve eşinin ona karşı olan ilgisinin arttığı anlamına gelir. Rüya; kadın için doğru bir evliliğe, yaptığı işlerde muvaffak olacağına ve yeteneklerinin her geçen gün artacağına işaret eder. Ayrıca yaşamının kontrolünü eline alması, geleceğe dair planlar yapması, çalışma hayatında önemli mevkilere gelmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Kısa Etek Almak

Rüyada kısa etek almak, kadınlar için dış görünüşe çok önem verdikleri, giydikleri kıyafetlerle dikkat çektikleri bu yüzden çevresindeki insanlar tarafından eleştirildikleri, hareketlerinin etrafındaki kişilerce hoş karşılanmadığı şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyasında kısa etek aldığını gören kişinin hakkında söylentilerin çıktığı anlamına gelir. Bu durumun ailesi tarafından da beğenilmediği, onların kendisini uyarmak istediğine işaret eder.

Rüyada Uzun Etek Almak

Rüyada uzun etek almak, ahlaklı dini inançlarına bağlı biri ile evlilik anlamına gelir. Bu evliliğin kişinin yaşamını değiştireceğine ve evlendiği insanın dini inançlarının kuvvetli olmasından dolayı hayatının bu yönde farklılaşacağına, daha mütevazı bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntılı, buhranlı günleri olduğunda feraha çıkmak için, çevresinde yardım edecek birçok insanın olduğu anlamına gelir. Bu da rüyada uzun etek aldığını gören kişinin etrafında kendisini seven insanların bulunduğunu işaret eder.

Rüyada Etek Almanın Psikolojik Durumu

Rüyada uzun etek olmanın psikolojik durumu, kişinin insanların fiziksel özelliklerini, önemseyen ve kendisine gerektiğinden çok değer veren bir ruh hali içinde olması.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Duygu ATİK Yorumunda diyor ki;

    gece yarısından sonra sebepsizce rüyamda sütlaç gördüm ses duyar duymaz bulmak istedim arayınca direk sizin huzur kapısı çıktı açıldı tabletime okudum durdum, sağolasınız sık sık ziyaret edeceğim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com