Rüyada Traktöre Binmek

Rüyada traktöre binmek, genellikle çiftçilikle yaşamını sürdüren kişilerin emeklerinin zayi olmayacağını ve verdiği emeklerin karşılığını bol ve bereketli olarak alacaklarına işarettir. Rüyayı görenin özellikle çalışma hayatındaki attığı adımların ve yaptığı yatırımların sonucu olarak kazançlı çıkacağına ve maddi anlamda refaha ereceğine işarettir. Rüyaya muhatap olan kimse, bindiği traktör ile tarla sürmeye çalışıyorsa eğer, mevcut işinde çok fazla emek sarf ettiğine ve yorulduğuna, ancak bunun karşılığını misliyle alacağına yorulurken; eğer gerçek hayatta meslek sahibi olmayan birisi böyle bir rüya görüyorsa, çok yakın zamanda hem maddi olarak refaha ereceği hem de mutlu olacağı bir işe gireceğine delalet eder. Ayrıca, rüyada başka birisinin traktöre bindiği görülüyorsa, çalışma hayatında o kişi ile bir araya gelineceğine ve bazı ortaklık anlaşmalarının yapılacağına işaret eder.

Rüyada Traktör Görmek

Rüyada traktör görmek, kişinin mal sahibi olacağına dair müjdeleri işaret eder. Rüyayı gören kimsenin yakın zamanda toprak ile ilgili bir takım işlerle uğraşacağına, arsa veya arazi gibi mülkler almaya çalışacağına ve başarılı olacağına yorulur. Rüyada traktörün tarlada olduğunu gören kimsenin, hem çalışma hayatında önemli başarılar kazanarak refaha ereceğine hem de ruhi yaşantısının gelişerek huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder. Kişi traktörü bütün parçaları ile birlikte çok detaylı olarak görüyorsa, yakın tarihte parasal anlamda güzel şeylerin olacağına; eğer sadece lastiğini görmekte ise, bir yerlere seyahate gideceğine ve bundan önemli kazançlar sağlayarak döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek, rüyaya muhatap olan kimse içinde bol ve güzel ürünlerin yer aldığı bir tarla görüyorsa, gerçek hayatında da aynı anlamda bereketli kazançlar sağladığı, güzel bir mesleğinin olacağına işarettir. Ancak kişi içerisindeki ürünlerin tahrip olduğu ya da hiç ürünün olmadığı bir tarla görüyorsa, çalışma hayatında önüne bazı problemlerin çıkacağına ve bunları çözmek için uğraşmasına rağmen para kaybedeceğine, neticesinde de zarar ederek üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Traktöre Binmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada traktöre binmenin psikolojik tabiri, özellikle kent yaşamından bunalarak doğa ile iç içe olan, gürültüden uzak, huzurlu bir ortamda yaşamayı arzulayan kimselerin durumudur.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Betül AKDAĞ Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 07 45 sularında ani bir sesle rüyamda melek gördüm sehven aramak istedim doğru tabiri bir tek bu sitede görünce görüntüme anladım bu yazıda kendimi buldum yayın hayatınızda başarılar,

  2. Betül KÖSA Yorumunda diyor ki;

    saat gece 02 45 sularında birinci olarak rüyamda saksıda çiçekler gördüm az önce interneti açtım bu sayfanın aldında girince cepime tekrar tekrar düşündürdü beni doğru çıktı dikkatli yazılarınızı okuyacağım,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com