Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Eski Sevgiliyle Evlenmek

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek, rüyaya muhatap olan kişinin evliliğindeki ya da mevcut ilişkisindeki problemlerin varlığına işaret eder. Ayrıca rüyayı görenin hayatında attığı bazı yanlış adımlar neticesinde arzu etmediği şeylerle karşılaşacağına ve bu durumun özellikle duygusal açıdan kişiyi etkileyeceğine delalet eder. Bunların yanında geçmişteki ikili ilişkilerde yaptığı yanlışlardan duyduğu üzüntülere de yorulur. Bazı yorumlara göre de rüya sahibinin önceki sevgilisi ile evliliğe adım atmasının ileride özellikle duygusal anlamda güzel günler geçireceğine ve mutlu olacağına alamettir.

Rüyada Sevgiliyle Evlenmek

Rüyada sevgiliyle evlenmek, kişinin sevgilisi ile gerçek yaşamındaki mutluluklarının ve birbirlerine bağlılıklarının sonucu olarak evliliği düşünmesinin rüya ortamına yansımasıdır. Bu tür rüyalara, gören kişinin cinsiyetine göre farklı manalar atfedilir. Rüya sahibi kadın ise, mutlu ve güzel haberlere işarettir. Ancak tam tersi rüya sahibi bir erkek ise, kişinin maddi anlamda sıkıntıya gireceğini ve bu sebeple kederli günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek, rüya sahibinin hayatında gerçekleşecek güzel olayların müjdecisi olarak yorumlanır. Hem çalışma yaşamında hem de ilerideki aile hayatında hayırlı adımlar atacağına ve umudunun yittiği bazı işlerde güzel sürprizlerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Sevgili ile Nişanlanmak

Rüyada sevgili ile nişanlanmak, gerçek hayatta sevdiği bir kişi ile rüyasında nişanlanan kimsenin gelecek dönemlerde mutlu haberler alacağına ve önüne her anlamda yeni fırsatlar çıkacağına delalet eder. Bu rüyada da yine cinsiyete göre farklı yorumlar yapılmaktadır. Nişanlandığını gören kadın ise, yepyeni bir çevreye girerek kendisine yeni arkadaşlar edineceğine yorulur. Eğer nişanlanan erkek ise, gelecek zamanlarda keder verici olaylarla karşılaşacağına alamettir.

Rüyada Eşinden Boşanmak

Rüyada eşinden boşanmak, rüyayı gören kişi erkek ise, maddi anlamda ferahlığa ereceğine ve varlıklı birisi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kadın olması durumunda ise, mevcut işi ile ilgili problemlerin ortaya çıkacağına ve değer verdiği bir takım şeylerden uzaklaşacağına delalet eder. Bu rüya ile ilgili yapılan bir başka yorum da rüyasında eşinden ayrılan birisinin gerçek yaşamında sürpriz bir şekilde bolluğa kavuşacağına ve refaha ereceğine alamettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz