Rüyada Eski Perde Görmek

Rüyada eski perde görmek, geçmişteki sıkıntılar olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde kendisini çekemeyen bir insanın varlığına delalet eder. Bu kimse ile geçmiş dönemde paylaştığı bir takım sıkıntılarının tekrar ortaya çıkacağı ve bu durumun rüyayı gören kimseyi zor hallerde bırakacağı anlamına gelir. Çalışma yaşamında birlikte iş yaptığı kişi hakkında asılsız kötü iddialar duyacağı manasına gelir. Geçmişte yaşadığı sıkıntıları tekrar yaşamamak için; rüya sahibinin dikkatli olması gerektiği, kontrollü hareket etmesi sonucunda her şeyin yolunda gideceği şeklinde yorumlanır. Ailevi konularda da şahsi durumların açığa çıkacağı bu yüzden biraz sıkıntı yaşayacağı anlamını taşır.

Rüyada Eski Perde Atmak

Rüyada eski perde attığını gören kişi için bu rüya geçmişte yaşanmış olumsuz olaylardan kurtulma olarak yorumlanır. Eski zamanlarda geçirdiği kötü günlerinden sıyrılacağı anlamına gelir. Hane içinde iletişimin güçlenmesi kişilerin birbirlerini anlamaya başlaması şeklinde ifade edilir. Güçlü karakterli bir kimsenin baskısından kurtulacağına delalet eder. Ayrıca rüyada eski perde atmak sorunlu olan evliliklerde boşanmaya ve yeni, güzel başlangıçlara yorumlanır.

Rüyada Eski Perde Almak

Rüyada eski perde aldığını gören kişi, aile yaşamında eşi ile ilgili sorunlar yaşayacağı anlamına gelir. Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kimse aldığı perdeleri asıyorsa; evliliğinde eşine sürekli geçmiş kötü günleri hatırlatması, eskiyi tekrar tekrar yaşatması ve bunu huy haline getirmesi sebebi ile rüyayı gören kişinin zor durumda kalacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada eski perdelerini asmıyor bir kenara koyuyorsa çevresinden birini söylediği yalanı ortaya çıkarması anlamını taşır.

Rüyada Eski Perde Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada eski perde görmenin psikolojik yorumu, kişinin hayatında yaşadığı sorunları kafasında ve gerçek hayatta bitiremediğinin işaretidir. Bu sorunlar hane içinde konuşulmaya ya da tartışılmaya devam ettiği için kişi tesirinden kurtulamıyor denebilir. Ayrıca rüyasında eski perde gören kimse için geçmişe takılıp kaldığı, bu durumdan kurtulmak için çaba sarf ettiği yorumu yapılabilir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Benan Barkın Yorumunda diyor ki;

    saat gece 12 gibi bu konularda hassasım rüyamda nar ağacı gördüm az önce interneti açtım güzel sayfanız çıkınca cep telefonuma farkına vardım ilgili ve başarılısınız siteniz faydalı böyle devam,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com