Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Mor Çiçek Görmek

Rüyada mor çiçek görmek, rüyayı gören kişinin kolayca para kazanmasına ve bu parayı kazanması sonucunda mutluluğa erişmesine delalet eder. Rüya sahibinin girdiği bir işten ummadığı kadar başarılı olmaya delalettir. Bu durum rüya sahibinin yeteneği keşfetmesi şeklinde yorumlanabilir. Kişi normalde başarılı olamayacağını düşündüğü işlerde dahi büyük başarılar elde etmeyi başaracaktır.  Rüya sahibinin bu yetenekleri sayesinde özgüvenini arttıracak ve bu özgüven sayesinde daha da başarılı olunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Mor Çiçek Toplamak

Rüyada mor çiçek toplamak, rüya sahibinin mutluluğa, huzura giden yolda olduğu anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yaşadığı ya da yaşayacağı  güzel günlerin habercisi olarak görülmektedir. Ayrıca, kişinin manevi olarak  oldukça büyük sevinç yaşayacağı olaylarla karşılaşacağı anlamına gelmektedir.  Kişinin hayatında oldukça güzel olayların yaşanması çok yakındadır. Bu durum rüya sahibini maddi ve manevi yönden olumlu etkilemektedir.

Rüyada Saksıda Mor Çiçek Görmek

Rüyada saksıda mor çiçek görmek, rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan sevinci temsil etmektedir. Rüya sahibinin ailesiyle çocuklarıyla uyumlu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir. Kişinin ailesiyle olan bu uyumlu yaşantısı hanenizde bereket artacak ve mutluluğunuz daha çok güçlenerek artacaktır.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Rüyada mor menekşe görmek, eğer bekarsanız,  bu rüyayı görmeniz evlilik yolunda olduğunuzun habercisidir. Evlilik ve mutluluk anlamlarına gelmektedir. Kişi eğer bekarsa, yakın vakitte evleneceğiniz ya da ciddi düşüneceğiniz biriyle tanışacaksınız demektir.  Aynı şekilde evli olan kişiler için de evliliklerinin son derece mutlu olacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Şeftali Çiçeği Görmek

Rüyada şeftali çiçeği görmek, rüya sahibinin maddi anlamda büyük bir sevinç yaşayacağının habercisidir.  Kişi uzak bir yerden sevinç dolu bir haber alması an meselesidir. Bu uzaktan gelecek olan haber bir miras olarak karakterize edebiliriz. Genelde rüyada görülen şeftali çiçeğinin anlamı, belli iş görüşmelerinden geçerek, bu iş görüşmeleri sonucunda işi alması şeklinde tabir olunur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz