Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Eski Okulunu Görmek

Rüyada eski okulunu görmek rüyayı gören kişinin aklına belirli bir sebepten dolayı okulun çağrışımda bulunmasından kaynaklanır. Herhangi bir yerde aniden karşısına çıkan okul arkadaşı ve birkaç dakikalık sohbet bile bu rüyanın görülme sebebi olabilir. Bazen de istediği mesleği yapmak için okuması gereken bölüme puanı yetmeyen kişilerde bir özlem olarak eski okul yılları rüyalarda görülebilir. Ayrıca hiçbir sebep olmaksızın eski okulun rüyada görülmesi rüya sahibinin çok yakın zamanda eğitimle ilgili hayatında yaşayacağı bir gelişmeye işaret eder. Okullar arkadaşlıkları da simgelediğinden rüyada okulu görmek ve arkadaşlarıyla vakit geçirmek rüyayı gören kişinin eskiden yaşadığı dostluklara benzer bir çevrenin çok yakın zamanda karşısına çıkacağını haber verir.

Rüyada Eski Okuluna Gitmek

Rüyada eski okuluna gitmek rüyayı gören kişinin herhangi bir konuda eğitim amaçlı bir yere seyahat edeceğine işaret eder. Bu eğitim küçük bir seminer bile olabilir. Bu rüyayı gören kişinin kesin olarak bir okula kaydolması durumundan bahsetmek güçtür. Ama yüksek lisans ya da doktora amaçlayan kişiler kısa sürede bu eğitime başlayabilir. Yıllardır hayali kurulan herhangi bir hobi kursuna kaydolmayı da müjdeleyebilir. Rüyada eski okulu görmek ve gitmek o yıllardan tanışılan birini görmek için kısa sürede ziyaret edileceğini haber verir.

Rüyada Eski Okulunu Yıkılmış Görmek

Rüyada eski okulunu yıkılmış görmek rüya sahibinin kalbinin kırılacağını ve o günlere dayanan sıkı dostlukların sarsılacağını belki de yıkılacağını haber verir. Rüyayı gören kişiyi derinden etkileyecek ve o kişide şok etkisi oluşturacak bir olayın kısa sürede gerçekleşeceğini anlatır. Bu olayda yer alan kişiler rüya sahibinin uzun yıllardır iyi arkadaş olarak bildiği kimselerdir. Rüyada eski okulunu görmek ve kendi eliyle yıkmak, rüyayı görenin kendi eliyle eski dostlukları yıkacağını haber verir.

Rüyada Eski Okulunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada eski okulunu görmenin psikolojik yorumu rüyayı gören kişinin hayatı boyunca eğitimine özen gösterdiğini, kültürünü arttırmak için her eğitimi alabilecek biri olduğunu gösterir. Rüyada eski okulunu görmek kişinin eskiye özlem duyduğunu gösterir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz