Rüyada Boşandığını Görmek

Rüyada boşandığını görmek rüya sahibinin uzun süreden beri çalıştığı işe artık bir nihayet demesi vaktinin çoktan geldiğine delalet etmektedir. Çünkü rüya sahibinin yaptığı bu işten sıkıldığını ve hayatında sürüp giden bu monoton yaşama artık bir dur diyerek kendisini yeniden harekete geçirecek, güdüleyecek bir işe adım atması gerektiğini düşünmektedir. Bu yüzden bireyin yakın zamanda ya kendi iş yerini açmak için kolları sıvayacağına ya da yeni bir yerde işe başlama kararı alacağına hükmolunur.

Rüyada Boşandığını Söylemek

Rüyada boşandığını söylemek bireyin iş yaşamında özverili çalışmasına rağmen bu çalışmalarının hiçbir şekilde takdir edilmemesi ve de bunun kendisine dönüşünün olmamasına delalet etmektedir. Öte yandan rüyasında boşandığını söyleyen kişinin borç batağına sürüklenerek bu konuda da birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada Eşinden Boşandığını Görmek

Rüyada eşinden boşandığını görmek rüya sahibinin günden güne sıkıntılarının artarak devam edeceğine hükmolunur. Bununla beraber kendisini uzun bir süre kederli günlerin beklemeye devam ederek rüyayı görenin birtakım yanlış hamleler nedeniyle iş yaşamında birtakım sorunlarla da karşı karşıya kalmak durumuna yorumlanmaktadır. İşte bu nedenlerden ötürü her yönden rüyasında eşinden boşandığını gören kişinin gerçekten de birtakım problemlerle artık, baş etmesinin vaktinin çoktan geldiği anlamına yorulur ve yine söz konusu sorunların da kendisini daha uzun bir müddet meşgul etmeye devam edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Başkasının Boşandığını Görmek

Rüyada başkasının boşandığını görmek rüyayı gören kişinin çok kederli, üzüntülü günler geçireceğine üstüne üstelik bunlar yetmiyormuş gibi iş yaşamında da birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir. Bu durumun da kendisini günbegün rahatsız etmesinden ötürü duyduğu kaygı ve endişe durumlarına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kocasından Boşandığını Görmek

Rüyada kocasından boşandığını görmek kişinin hem özel yaşamında hem aile halkıyla olan duygusal ilişkilerinde hem de iş yaşamında birtakım sorunlarla karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Kısacası hayatının her aşamasında adeta tarumar bir hale gelerek büyük bir zorluk ve sıkıntı dolu dönemin kendisini beklediği anlamlarına gelmektedir ki tüm bunlar da önemlidir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Damla POYRAZ Yorumunda diyor ki;

    saat gece 12 gibi su içtim rüyamda müdür gördüm yataktan kalmadan huvayi marka telefonumu elime aldım isabetli rüya yorumunuz sununca önüme düştüm. admin sağol Hocalarımın emeklerine sağlık,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com