Rüyada Donmak

Rüyada donmak aile kavgalarının son zamanda giderek artacağına delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin de ailesindeki bu kavgalarda sürekli arada kalacağına ve uzlaştırıcı bir şekilde bir türlü ev halkı üyelerini ortak bir masada bir araya getirememekten doğan endişe ve üzüntüsünün giderek artacağına işaret etmektedir.

Bunun yanı sıra artık, rüyayı gören kişinin kendi düzenini kurmak ve kendi ayakları üzerinde durmak için de çabaladığını fakat maddi durumunun şimdilik böyle bir isteğe cevap verememesinden ötürü adeta eli kolu bağlı beklediğini işaret eder. Öte yandan sevdikleri için azami düzeyde fedakarlık yapmaya devam ettiği anlamına da gelerek bu yönden de yorumlanır.

Öte yandan rüyayı gören kişinin manevi dünyasında da birtakım değişiklikler meydana gelecek ve kişi tasavvufi konulara ağırlık vererek dindar bir kişi olmaya gayret edecektir. Bu açıdan da rüyanın sadece maddi boyutunun olmadığını manevi yönünün de olduğunu dile getirmemiz gerekiyor.

Rüyada Şok Geçirip Donmak

Rüyada şok geçirip donmak kişinin yalnızlık yaşayacağını ve dış dünyadan tamamen kendisini soyutlayacağına işaret etmektedir. Rüyasında şok geçirerek donduğunu gören kişinin o denli yalnızlığı seven kişi olacağını ve en yakın samimi kişilerle dahi muhabbetinin olmamaya başlayacağına işaret etmektedir. Öbür yandan özel yaşamında da bu durumun etkilerinin hissedileceğini, sevdiği kişinin kendisinden sürekli şikayetçi olma ve yakınma olarak baş göstermektedir.

Rüyada Soğuktan Donmak

Rüyada soğuktan donmak bireyin evlilik hayatında birtakım çatlaklar ve soğuk tavırlarla karşı karşıya kalacağına yorumlanmaktadır. Araya gerçek hayatta da ciddi anlamda bir soğukluk girecek ve eşler birbirini ilk günkü aşkla sevmeyecektir. Bunun yanı sıra evlilik birliğini temelinden sarsan birtakım hadiseler de vuku bulacaktır.

Rüyada Donmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada donmanın psikolojik yorumu rüyayı gören kimsenin anne ve baba sevgisine en çok gereksinim duyduğu dönemlerde bu ihtiyaçtan mahrum olmasının bilinçaltına yansıması olarak yorumlanmaktadır. Bunun yanında rüyayı gören kişinin sevgisizlikten doğan bir karamsarlık, çöküş ve hayata küsme durumlarıyla karşı karşıy kalmış olduğuna da her yönden işaret eden rüya olarak kesinlikle yorumlanması gerekir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com