Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Uzaya Gitmek 

Rüyada uzaya gitmek rüya sahibinin görgülü, bilgi sahibi ve olgun bir kişi olduğuna delalettir. Ayrıca yakın zamanda hem maddi hem de manevi anlamda mertebesinin yükseleceğine işaret eden bu rüya hayırlı olarak kabul edilen rüyaların başında gelmektedir. Uzun bir yolculuk anlamına da gelen bu rüya girişilen her işte başarı ile karşılaşılacağını da müjdeler. Zenginlik, manevi anlamda yükseliş ve her işten alnının akı ile çıkmayı anlatan bu rüya, rüya sahibi için güzel gelişmeler yaşanacağının habercisidir.

Rüyada uzaya gittiğini görmek 

Rüyada uzaya gittiğini görmek ve rüyada uzaya gitmek rüya sahibi için olumlu gelişmelerin yaşanacağını müjdelediği için tabircilerin hayırlı rüyalar arasında gösterdiği bir rüyadır. Hem maddi hem de manevi anlamda yapılacak hayırları da gösteren bu rüya her türlü sorunun çözüme kavuşacağını, sıkıntıların geride kalacağını ve bolluk ile refaha kavuşulacağını anlatmaktadır. Rüya sahibi için olgunlaşma, manevi huzura kavuşma, bilgi ve hikmet sahibi olma gibi gelişmelerin haberini vermektedir.

Rüyada uzayda yıldızlar arasında dolaşmak 

Rüyada uzayda yıldızlar arasında dolaşmak rüya sahibi için daha önce ulaşamadığı mutluluk, hikmet ve başarının yakın zamanda gerçekleşeceğini müjdelemektedir. Rüyada uzaya gitmek ve uzayla ile ilgili benzer rüyalar daima olumlu olarak yorumlandığı için rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde çektiği sıkıntılardan kurtulup yüksek bir mevki ile mertebeye ulaşacağını anlatmaktadır.

Rüyada uzayda durduğunu görmek 

Rüyada uzayda durduğunu görmek rüya gören kişinin sabit bir şekilde duruğunu gördüğü zaman hikmet sahibi birinden feyz alacağını göstermektedir. Ayrıca bilgili ve görgülü kişiler ile arkadaş olunacağını gösteren bu rüya yüksek meclise dahil olmayı da ifade etmektedir. Her anlamda hayırlı olarak tabir edilen bu rüya gören kişini yaşamındaki değişikliklere göre hayırlı bir evliliği, işlerde başarıyı, düşmanlarına galip gelmeyi, hayırlı evlatlara sahip olmayı, dileklerinin gerçekleşmesini ve tüm sıkıntıların sona ermesini müjdelemektedir.

Rüyada uzayda daha da yukarılara yükselmek 

Rüyada uzayda daha da yukarılara yükselmek rüya sahibinin hayırlı bir iş gerçekleştirdikten sonra yüksek bir mertebeye yükseleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Hali hazırda zaten iyi ve hikmet sahibi olan rüya sahibinin çok daha yüksek mevkilere geleceğini ve her açıdan kazancının artacağını ifade etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz