Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Davet Görmek

Rüyada davet görmek moral bozan ve kişinin canını sıkan sözler işiteceğine delalet eder. Ayrıca yaptığı iyiliklerin de karşılık bulmayacağına ve tamamen psikolojik olarak kendisini zor günlerin beklediğini göstermektedir.

Rüyada Davet Almak

Rüyada davet almak kişinin çevresindeki insanlar tarafından ağır sözlerle incitileceği ve bundan ötürü hatta kişinin gözyaşı dökeceği anlamına gelmektedir. Öte yandan rüyasında davet almış kişinin üzüntülü ve tamamen mutsuz kendi dünyasına çekilmiş dönemlerle de karşı karşıya kalacağı anlamı çıkmaktadır.

Rüyada Davet Vermek

Rüyada davet vermek nefsin peşinden sürüklenmenin bir sonucu olarak kişinin günah keçisi haline geleceğine işaret eder. Ayrıca Allah tarafından da hor görülmüş lanetlenmiş bir kul seviyesine düşülerek toplumca dışlanacak kötü yollara gidileceği anlamına geliyor.

Rüyada Davet Yemeği Görmek

Rüyada davet yemeği görmek ise diğer rüyaların aksine hayra yorumlanır. Tamamen iyilik yapmak amacıyla seyahatlere çıkılacağı ve onca gariban kimselerin dualarıyla Allah tarafından size esenlik ve güvenin sağlanacağına işaret ediyor.

Rüyada Bir Yere Davet Edilmek

Rüyada bir yere davet edilmek uğursuzluk olarak yorumlanır. Kişinin özgüvenini kaybettiğini ve bunu yeniden kazanması için kendisinin belli bir süreye ihtiyacının olduğunu göstermektedir. Öte yandan rüyasında davet edildiğini gören kimsenin her bakımdan şanssız günlerin de kendisini beklediği eğer bu kişi ticaret hayatında ise işlerinin eskisinden daha kötü hale geleceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüyada düğün davetiyesi görmek ise yine diğer rüyaların tamamen aksine hayırlı bir şekilde tabir edilmektedir. Kuşkusuz rüyasında düğün davetiyesi gören kişi çok saygın bir makama erecek ve çevresi tarafından oldukça saygı duyulan kimselerden biri haline gelecektir. Öbür yandan yine söz konusu kişinin toplumda hemen hemen herkes tarafından sevildiğine ve muhabbetinin de bal şeker olduğuna delalet etmektedir.

Tüm bu özellikler dikkate alındığı zaman rüyada düğün davetiyesi görmenin diğer davet türleri gibi uğursuzluk ve şanssızlık getirmeyeceği bilakis kişinin bahtını açan ve kişinin makam sahibi olacak konuma yükseleceği bir rüya tabiri olarak İslam alimleri tarafından yorumlanır. Maddi açıdan da zenginlik demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz